Як розкрутити торгову марку.

Яскравий і добре впізнаваний бренд незмінно привертає покупців. Просуваючи на ринок якийсь товар, його виробник або розповсюджувач завжди замислюється про те, як в короткі терміни і з мінімальними витратами зробити торговельну марку добре впізнаваною.
Інструкція
1
Перед тим як розкрутити торгову марку , її треба створити. Саме етап створення бренду закладає умови для його подальшого успішного просування. Почніть з вибору назви, воно повинно красиво звучати і добре запам'ятовуватися. Поєднання звуків повинно викликати позитивні емоції. Не вибирайте для бренду занадто довге або труднопроизносимое назву.
2
Обов'язково зареєструйте вашу торгову марку . Якщо ви плануєте мати власний інтернет-ресурс, присвячений вашому товару, не забудьте зареєструвати доменне ім'я. Зробити це дуже просто через інтернет. Так, вартість реєстрації домена в зоні ru не перевищує декількох сотень рублів.
3
До бренду придумайте яскравий звучний слоган. Це важливо, оскільки красивий слоган стимулює людей до покупки відповідного товару. Створюючи слоган, орієнтуйтеся на ту цільову аудиторію, для якої він призначений, це значно збільшить його ефективність. Останнім етапом оформлення бренду є створення логотипу. Він повинен красиво виглядати і бути зрозумілий цільової аудиторії.
4
Провівши описану роботу, ви створили фундамент для успішного розкручування бренду. Тепер необхідно почати грамотно просувати ваш товар на ринок. Дуже багато що тут залежить від виду товару, але загальні принципи роботи не міняються. Існує два основних шляхи просування бренду: за допомогою реклами та піару. Це два різних методи, що працюють на спільну мету - захоплення якомога більшої частини ринку.
5
Усвідомте відмінність методів. Використовуючи рекламу, ви хвалите свій товар, описуєте його гідності, переконуєте покупця, що саме покупка цього товару є найбільш правильним вибором. При цьому реклама вашого бренду не допускає одночасної критики чужого - покупці цього дуже не люблять. У рекламній кампанії діє правило: чим вона масовіше, тим краще. Необхідно донести до потенційного покупця інформацію про ваш товар зі сторінок газет, з екранів телевізорів, через радіотрансляції. У випадку з піаром все відбувається інакше.
6
Розкручуючи бренд за допомогою піару, ви граєте на інтересі людей до чуток, скандалам, таємницям. Наприклад, ви справляєте якийсь електронний прилад. Пустіть через журналістів слух про те, що ваша лабораторія була зламана і невідомі зловмисники намагалися вкрасти дослідний зразок вашого виробу. Неважливо, що цього не було насправді - суть піару не в правді, а в залученні інтересу. Виходячи з того, який товар ви збираєтеся просувати на ринку, придумайте варіанти залучення до нього інтересу потенційних покупців. Важливо, щоб про ваш товар говорили, сперечалися, щоб він був на слуху. При цьому не треба прагнути до галасу - нехай про нього говорять не так багато, але постійно.
7
Ще раз оціните відмінність методів: реклама нав'язлива і шумна, намагається проникнути до свідомості споживача через можливі лазівки. Піар експлуатує природний інтерес людини до всього скандальному, таємничого, цікавого. Якщо реклама часом діє відштовхуюче, то піар, навпаки, дозволяє дуже тонко й ненав'язливо внести в свідомість споживача інформацію про потрібний вам товар. Оцінивши всі плюси і мінуси цих двох методів, ви зможете вибрати найбільш підходящий для вас варіант і детально опрацювати його деталі.