Як відбілити білу шерсть. відбілювання вовни.

З часом вовняні речі набувають жовтого відтінку, але при цьому залишаються хорошої якості. Щоб повернути вовни первісну білизну, ви можете використовувати народні та сучасні засоби для відбілювання.
Вам знадобиться
  • Перекис водню, гіпосульфіт натрію, кухонна сіль, крейда, харчова сода, нашатирний спирт, відбілювач.
Інструкція
1
Налийте в таз холодну воду і додайте 30% -ий розчин перекису водню в співвідношенні 8: 1. Замочіть виріб з білої шерсті в отриманому розчині і залиште на кілька годин. Потім прополощіть у проточній воді і виперіть з порошком для вовняних речей.
2
Розчиніть 1 столову ложку гіпосульфіту натрію в 7 літрах води. Замочіть вовняне виріб в отриманому розчині і щільно накрийте кришкою або поліетиленом. Залиште в такому стані на 20-30 хвилин. Протягом цього часу періодично перевертайте одяг за допомогою спеціальних щипців і підливайте гарячу воду. Потім ретельно прополощіть вовняне виріб у проточній воді до зникнення запаху і виперіть.
3
Замочите одяг в соляному розчині. Розчиніть в 1 літрі гарячої води кілька столових ложок повареної солі. Після кількох таких процедур шерсть помітно побіліє. Після виперіть одяг в теплій воді з гелем для прання вовни.
4
Подрібніть 300-400 гр крейди і розмішайте в декількох літрах теплої води. Замочіть вовняну річ в отриманому розчині на 40 хвилин. Не забувайте періодично помішувати. Після закінчення цього часу ретельно прополощіть одяг, злегка відіжміть і просушіть природним шляхом.
5
Поперіть виріб у теплому мильному розчині. У таз налийте холодну воду, додайте харчову соду - 2 столові ложки на 4-5 літрів води, і прополощіть одяг. Потім занурте виріб у воду з додаванням нашатирного спирту і 3% -ий перекису водню. Залиште на 30 хвилин. Прополощіть річ в проточній воді і відіжміть.
6
Використовуйте для відбілювання вовни сучасні засоби побутової хімії. Налийте в таз гарячу воду і додайте невелику кількість відбілювача. Залиште на 30-40 хвилин і ретельно прополощіть виріб. Потім виперіть одяг у пральній машині. Встановіть відповідний температурний режим і додайте гель для прання вовни.