Як відзначити другий день весілля. Як викупити наречену в день весілля.

Другий день весілля зазначають в тому випадку, якщо молодята хочуть запросити велику кількість гостей або організатори приготували безліч розваг. Можна провести другий день весілля так, як того захочеться основній масі гостей.
Інструкція
1
Запросіть додому найстійкіших гостей і близьких родичів - накрийте стіл, приготуйте конкурси, оголосіть бал-маскарад. Приготуванню маскараду доведеться приділити увагу під час підготовки до основного торжеству, тоді все пройде організовано і весело. Ви можете подивитися аматорські фотографії і відеозаписи з самої весілля (професійні знімки ще будуть не готові), а також подивитися хроніки сімейних подій.
2
Вирушайте на природу - орендуйте кілька столиків в заміському клубі або просто зберіться всією компанією в мальовничому місці. Захопіть спортивні снаряди (м'яч, ракетки для бадмінтону), кілька кілограмів маринованого м'яса і т.д. Якщо весілля проходить в один із зимових місяців, то можна поїхати покататися на лижах, сноубордах, санках - заздалегідь забронюйте кілька номерів і замовте столики в місцевому кафе або ресторані.
3
Влаштуйте день водних процедур - сходіть в аквапарк, поїдьте в сауну або лазню. Бажано заздалегідь знати кількість гостей, які планують взяти участь у святкуванні другого дня весілля , щоб розрахувати кількість відвідувачів, запастися провізією і спиртним. Орендуйте невеликий пароплав на пару годин і катайтеся по річці, знайомлячи гостей з місцевими пам'ятками.
4
На Русі відзначали другий день поїданням млинців (які потім замінили яєчнею) і хліба, яким благословляли молодих днем раніше. Вранці всі гості повинні піти будити молодих - молода дружина відправиться пекти млинці, а чоловікові належить їх покуштувати. Можна влаштувати жартівливі змагання, випробування сили і витривалості, в яких можуть брати всі гості. Для тих, кому недостатньо двох днів святкування, продумую програма третього дня весілля .
5
Увечері зберіться всі разом за столом або, якщо ви відпочиваєте на природі, навколо великого багаття - поділіться враженнями, розкажіть, що особливо вам запам'яталося з двох днів веселощів і гульні. Можна влаштувати повільні танці (підготуйте відповідну музику), чаювання з солодощами і т.д. Як правило, до вечора залишається дієздатною тільки молодь, тому й розваги мають бути відповідними - вирушайте в нічний клуб, щоб повеселитися і завершити святкування урочистої події.