Як знайти потрібні ліки.

Фармакологічні прилавки рідко відчувають дефіцит. Однак це ніяк не спрощує пошук необхідних ліків. У питаннях охорони здоров'я зволікати з пошуком необхідних препаратів не можна. Щоб прискорити процес пошуку слід знати всі способи пошуку.
Вам знадобиться
  • - рецепт (якщо ліки відпускається лише за його пред'явленням)
  • - паспорт
  • - контакти сервісних служб державних і комерційних аптечних мереж
Інструкція
1
Зверніться в найближчий аптечний пункт. Якщо необхідного ліки не виявилося, попросіть фармацевта зв'язатися з внутрішньої аптечної службою і поцікавитися, в яких пунктах мережі воно ще залишилося. Якщо аптечний пункт не є частиною мережі, то поцікавтеся, коли ліки з'явиться у продажу, і чи є можливість оформити на нього замовлення. Якщо вам складно обійти всі найближчі аптечні мережі, попросіть рідних і близьких, які живуть в різних частинах міста, відвідати всі довколишні аптечні пункти і поцікавитися наявністю препарату.
2
Скористайтеся довідковою службою державної аптечної мережі. Існує кілька способів це зробити: зателефонувати за телефоном служби, самостійно знайти ліки на офіційному сайті з допомогу спеціальної форми або звернутися в найближчу державну аптеку. Телефон аптечної служби можна знайти через місцеву довідкову службу. Офіційний сайт без зусиль можна знайти за допомогою пошукових ресурсів. На сайті передбачена спеціальна форма для пошуку. При зверненні в найближчу аптеку ви можете стати на чергу за певним ліки м, вказавши свої паспортні дані та пред'явивши рецепт на вимогу фармацевта.
3
Скористайтеся довідковою службою комерційних мереж, якщо вас не влаштовує термін очікування ліки в державних установах. Великі фармацевтичні мережі мають аналогічні сервіси обслуговування клієнтів. Якщо за оформлення замовлення вам потрібно внести передоплату, не забудьте взяти квитанцію. Якщо ви оформляєте замовлення через інтернет, то уважно вивчіть сайт на предмет добросовісності до оформлення замовлення. Переконайтеся в тому, це офіційний сайт діючої аптечній мережі. Пам'ятайте, що продаж фармацевтичної продукції належить до ліцензованих видів діяльності, а віртуальна продаж ліків заборонена. Тому краще буде, якщо ви самі заберете замовлений товар з аптечного пункту і відмовитеся від доставки до квартири.