Як співати караоке на комп'ютері. налаштувати відлуння в мікрофоні.

Усі люблять співати, навіть якщо не дуже вміють. Співають в гостях, співають в транспорті, співають на роботі, співають у ванній, співають скрізь. Улюбленим проведенням часу стало співати під караоке. Можна придбати музичний центр з функцією караоке. Можна ж співати караоке на комп'ютері. Що ж потрібно для цього зробити?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - колонки
  • - мікрофон
Інструкція
1
Придбайте хороші колонки. Поміняйте звукову карту на карту з функціями, придатними для караоке або встановіть спеціальний програмний синтезатор.
2
Обзаведіться мікрофоном. Вони бувають двох видів - динамічні і електретних. Динамічні від електретних відрізняються більш низькою амплітудою сигналу на виході, що вимагає більш сильний підсилювач на звуковій карті. В електретних же мікрофонах вбудований свій підсилювач. Але найкраще підійде для співу радіомікрофон. Підключіть мікрофон до звукової карти і включіть потрібний вхід.
3
Встановіть необхідне програмне забезпечення, яке дозволить вам співати в домашніх умовах. Такі програми можна завантажити на відповідних сайтах або купити. Розробники пропонують багато варіантів програм з різними функціями і можливостями, що дозволяють співати караоке на комп'ютері.
4
Увімкніть комп'ютер, колонки, мікрофон, відрегулюйте гучність. Знайдіть потрібну програму. З меню виберіть вподобану пісню і співайте. На екрані з'являться рядки з пісні. За допомогою кольору або курсора буде позначатися черговість слів у пісні. Є сайти, які можуть запропонувати спів онлайн. Там ще простіше - вибираєш пісню, натискаєш миша і співаєш.
5
Збирайте колекцію звукових караоке-файлів. На просторах мережі багато сайтів з караоке, де можна знайти програмне забезпечення і скопіювати сподобалися фонограми.
6
Записуйте свій спів на диск або зберігайте в пам'яті комп'ютера. Це можливо, якщо ваша звукова карта може одночасно і записувати і відтворювати звук. Ще потрібен спеціальний аудіоредактор для запису. Скористайтеся мікрофоном з проводом, так як радіотелефон сильно фонить.
7
За допомогою караоке можна урізноманітнити своє дозвілля - проводити різні музичні конкурси та ігри. Відмінного вам відпочинку!