Як повернути гроші, якщо обдурили.

Якщо ви стали жертвою шахраїв, не зволікайте і тут же звертайтеся із заявою в поліцію. Можливо, що після розслідування і судових розглядів у справі буде прийнято рішення на вашу користь, і вам вдасться повернути свої гроші .
Інструкція
1
Зберіть всі документи, що підтверджують факти того, що гроші були привласнені іншою особою чи організацією незаконно. Це можуть бути рахунки, чеки, договори і т.п. Дізнайтеся, чи є у вас «товариші по нещастю». Колективні заяви за фактами шахрайства приймаються більш охоче і розглядаються швидше.
2
Якщо вам були, наприклад, надані послуги не в повному обсязі, вам також будуть потрібні докази цього. Ви будете повинні, по-перше, звірити рахунок, виписаний вам за фактом надання послуг, з прейскурантом компанії, що займається цим. По-друге, у вас повинні залишитися гарантійні зобов'язання (договір та ін.) Із зазначенням, що особа або організація несе відповідальність за якість їх надання, а також і форми цієї відповідальності. По-третє, ви обов'язково повинні будете надати в поліцію або в УБЕЗ розписки, що підтверджують факт отримання грошей шахраями з їх підписом.
3
Якщо вам не повернули на першу вимогу ваші вклади, не надіслали замовлені товари, зверніться із заявою в поліцію, в прокуратуру або в УБЕЗ. Співробітники правоохоронних органів і наглядових відомств перевірять ваше звернення. Якщо відомості, надані вами, підтвердяться, наступним етапом буде перевірка діяльності компаній, що займаються введенням в оману громадян.
4
Якщо ви замовили товари через інтернет і перевели невідомим особам суми з електронного гаманця, зверніться спочатку в службу підтримки сервісу, що займається переказом грошей. Уявіть копії всіх наявних у вас документів (форми замовлень, листування, підтвердження платежів). Після того як платежі будуть відслідковані, вам або повернуть відразу гроші , або заблокують акаунт шахрая і передадуть справу до УБЕЗ.
5
З колективною скаргою на дії осіб або організацією, що займаються шахрайством ви можете відразу звернутися до суду. Розшуком злочинців займеться ФССП, а вам залишиться тільки чекати, коли злочинці будуть спіймані.
6
У більшості випадків ви зможете повернути свої гроші тільки за рішенням суду. Однак якщо вам вдалося зустрітися з шахраями ще до подачі заяви в правоохоронні або наглядові органи, попросіть повернути ваші гроші , а в разі відмови негайно телефонуйте в поліцію.
У житті часом трапляється так, що ми робимо помилки, які досить складно виправляти. Іноді ці помилки стосуються власності. Власність може бути різних видів. Що робити, якщо ви втратили право власності на земельну ділянка ? Відбутися це могло з різних причин: ви могли просто неправильно оформити документи, вас могли обдурити навмисно. Але в будь-якому випадку, ви зрозуміли свою помилку і мають намір повернути цю власність.
Інструкція
1
Якщо причина втрати власності - обман, тобто навмисне позбавлення вас цієї власності, вирішуйте питання через суд. І тільки через суд. Такого роду обман міг бути здійснений шляхом неправильного оформлення документів, і введення в оману власників. Для початку, дізнайтеся детальніше про організацію, яка відповідальна за обман. Спробуйте добути якомога більше інформації про неї.
2
Можливо, ви не один, хто постраждав в результаті їх махінацій. У такому випадку, об'єднуйте свої зусилля, продовжуйте добувати максимально можливу кількість інформації, а потім неодмінно звертайтеся до адвоката. Якщо ви будете не єдиним позивачем, вам буде простіше оплатити послуги адвоката, а без адвоката буде складніше відстояти свої права в суді.
3
Ще ситуація може бути така, що ви продали свій ділянка , узаконили всі документи у нотаріуса і якийсь час не цікавилися своєю ділянкою. А нові господарі, яким ви продали цей свій ділянка , або через надмірну зайнятість, або з причини своєї безпечності або ж з яких-небудь інших причин, не оформили покупку до кінця. Чи не зібрали всі необхідні документи в реєстраційній палаті і у всіх інших законодавчих органах. Тобто, у них на руках є лише документ про продаж, а документів, що підтверджують їх право власності на цей ділянка немає. А ви через деякий час схаменулися, пошкодували, що даремно продали свій ділянка .
4
Тут особливо переживати не варто. Не залежно від того, що ви ділянка продали і все оформили на законних підставах, оскільки реєстрації в палаті не було, вся угода вважається недійсною. Вважайте, що її не було. Ви нічого не продавали, і у вас нічого не купували.
5
Зверніться в реєстраційну палату і перереєструйте свій ділянка . Тобто, отримаєте його назад на цілком законних підставах. Що ж до нових власників, то спробуйте з ними спочатку домовитися, повернути їм частину грошей, які ви отримали за ділянка деякий час назад. У випадку, якщо вони не захочуть просто так віддавати ділянка , сміливо звертайтеся до суду. Закон буде на вашому боці.