Як визначити збільшення щитовидної залози. гормони щитовидної залози лікування.

Незважаючи на свої невеликі розміри, щитовидна залоза виконує важливі функції. Гормони, які вона виробляє, відповідають за обмінні процеси в організме.Небольшое збільшення щитовидки - це ще не хвороба. Але якщо при цьому порушуються її функції, то виникає необхідність негайного лікування.
Інструкція
1
Розмір щитовидної залози в нормальному стані у чоловіків дорівнює 25 мл, а у жінок приблизно 18 мл. При виникненні захворювань щитовидної залози її обсяг збільшується. Вона починає виробляти надмірну кількість гормонів, які прискорюють обмінні процеси в організмі. У той же час виділяється величезна кількість енергії, яка не встигає доходити до тканин і органів, а вивільняється у вигляді тепла. В результаті цих процесів відбувається збій в життєдіяльності організму.
2
Насамперед, збільшення щитовидної залози розпізнають при фізикальному обстеженні хворого, тобто методом пальпації. Після огляду лікар ставить гаданий діагноз, а також призначає додаткові обстеження та аналізи. Отримана інформація методом пальпації досить суб'єктивна.
3
Найбільш об'єктивними і інформативними методами оцінки стану щитовидної залози вважаються: ультразвукова діагностика (УЗД), комп'ютерна томографія, радіонуклідне сканування, а також біопсія пункції. Ці дослідження дають чіткі дані про форму й розмір щитовидної залози, її консистенції, наявність (відсутність) вузлуватих утворень у ній і інші важливі характеристики, необхідні для постановки точного діагнозу.
4
Крім цього, у хворого спостерігаються: підвищена нервозність і дратівливість, загальна слабкість, порушення сну, прискорене серцебиття, періодичні болі в області серця. Часто виникає почуття страху і неспокою. Страждає і інтимне життя хворого, так як відбувається порушення в роботі статевих залоз.
5
Зрозуміло, самостійно визначати діагноз не варто. Необхідно звернутися до фахівця (терапевт, ендокринолог, онколог). Тільки лікар зможе поставити вірний діагноз і призначити потрібне лікування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cSxr9mLJ9JE