Як збільшити гучність мікрофона.

Більшість мікрофонів, особливо професійні, не мають власного регулятора гучності. За обсяг звуку відповідає додаткове обладнання, до якого він підключений. Це комп'ютер, підсилювачі і микшерский пульт.
Вам знадобиться
  • - мікрофон;
  • - студійне обладнання;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
У професійній сфері прийнято підключати мікрофон до мікшерський пульту. Звідти йде кабель до підсилювача і колонці, з якої йде звук. Початок управління гучності знаходиться на пульті.
2
Перед включенням каналу мікрофона приберіть всю гучність на мінімум. Потім увімкніть канал і виведіть загальну гучність до середини або трохи вище і тільки після цього налаштуйте гучність каналу. Постійно контролюйте рівень гучності, кажучи вголос що завгодно. Особливо підходять слова з великою кількістю шиплячих: на них можна з'ясувати, чи буде мікрофон шипіти і свистіти під час промови або співу. При необхідності знизьте його чутливість.
3
Регулятори гучності колонок знаходяться на задній поверхні, рідше спереду. Це реле, яке зазначено як "Volume" або "Master Volume". Управління гучність ю через колонки динаміків трапляється вкрай рідко, оскільки достатньо контролю з пульта. Цю міру застосовують, якщо динамік включений на мінімальну гучність.
4
При роботі за комп'ютером керування відбувається через налаштування звуку. Для цього натисніть праву кнопку миші, навівши курсор на значок динаміка. Він розташований у правій частині панелі робочого стола. Виберіть пункт «Мікшер» (інакше може називатися «Відкрити мікшер гучності». Регулювання гучності мікрофона розташована в одному з параметрів відкрився вікна.
5
Мікшер на комп'ютері також можна відкрити через Панель управління. Виберіть компонент «Звук» і далі дотримуйтесь описаним трохи вище інструкціям.
Якщо ви зіткнулися з проблемою, що при розмові по телефону співрозмовник вас погано чує, то можливо, справа в тому, що мікрофон працює не на повну гучність . А як же тоді її збільшити? Спробуємо розібратися.
Інструкція
1
Зайдіть в інженерне меню, для того щоб налаштувати параметри гучності мікрофона .Помніте, що не слід чіпати інші настройки інженерного меню (крім тих, що ми приведемо нижче), так як це може негативно відбитися на подальшій роботі телефону.
2
Набираєте код * # 3646633 # (також можливі варіанти * # 856633 #, * # 9646633 #, * # 83646633 #). Перейдіть в розділ «Аудіо», натискаючи «Звичайний режим», а потім «Мова». Ви побачите список з різними рівнями гучності (від 0 до 6).
3
Задіте в кожен рівень і встановіть там значення від 188 до 192.Увеліченіе значення здійснюйте за допомогою кнопок джойстика або гучності.
4
Далі натисніть OK, «Назад», ще раз «Назад» .Обновіте меню, знову натисніть OK.
5
Перезапустіть телефон і перевірте роботу мікрофона.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=txrJ6M23N8g