Як вибрати вбудовувану варильну панель.

Популярність вбудовуваних варильних панелей пояснюється їх зручністю. Вони компактні і функціональні, при необхідності їх легко замінити, до того ж вони відкривають нові можливості облаштування кухні. Якісна варильна панель зручніше звичайної плити, і істотно полегшує процес приготування їжі.
Інструкція
1
Виберіть тип варильної панелі. Ці пристрої бувають електричними і газовими. Електричні варильні панелі безпечні, майже не вимагають догляду і можуть бути оснащені безліччю корисних функцій. З іншого боку, їм потрібно чимало часу на прогрівання і остигання конфорок, до того ж для приготування їжі на такий вручений панелі доводиться придбавати спеціальний посуд з рівним дном, діаметр якого збігається з діаметром конфорки. Газові варильні панелі істотно дешевше в експлуатації, крім того, вам не доведеться кожного разу чекати, поки конфорка прогріється до потрібної температури. Однак вони не надто безпечні, і мають порівняно невелику кількість функцій.
2
Виберіть матеріал, з якого повинна бути виготовлена варильна панель . Найдешевший варіант - це панелі з емальованої поверхнею. Вони стійкі до перепадів температур і естетичні, проте їх можна пошкодити, впустивши на емаль важку сковорідку, протоку оцтову кислоту і т.п. Панелі з нержавіючої сталі коштують дорожче, але при цьому вони міцніше і надійніше, їм не страшні ні удари, ні вплив кислот. Однак такі панелі потребують регулярного догляду, і для їх очищення доведеться купувати спеціальні миючі засоби. Склокераміка - найдорожчий, але і самий естетичний і надійний варіант. До того ж варильні панелі з цього матеріалу цілком безпечні, оскільки склокераміка відрізняється низькою теплопровідністю, так що панель залишається холодною навіть в парі сантиметрів від запаленої конфорки.
3
Вирішіть, якою має бути варильна панель - залежної чи незалежної. Перший варіант актуальний в тому випадку, якщо ви плануєте використовувати пристрій разом з духовою шафою. Другий варіант підходить для тих людей, хто хоче використовувати варильну панель окремо або не планує покупку духовки. Незалежні панелі особливо зручні тим, що їх можна вбудовувати куди завгодно і розміщувати в будь-якій частині кухні. Залежні варильні поверхні разом з духовою шафою стають відмінною заміною звичайної плити.