Як поміняти шпильку на маточині. поміняти шпильки на ступиці мицубиси Фусо відео.

Необхідність заміни шпильки маточини приходить лише після недбалого поводження з нею. Зазвичай при значному перевищенні зусилля затяжки колісної гайки шпилька з великої різьбою обривається, а з дрібної - приходить в непридатність.
Вам знадобиться
  • - набір ключів;
  • - молоток.
Інструкція
1
Зніміть колесо, потім за допомогою ключів відверніть болти направляючих гальмівного супорта. Скористайтеся нагодою і огляньте пильовики направляючих і гальмівного поршня, а також перевірте стан і наявність мастила на напрямних. Зніміть супорт з гальмівних колодок і підвісьте його за допомогою товстого дроту. Підвісьте супорт на витках пружини, щоб він не заважав ваших подальших дій.
2
Вийміть гальмівні колодки. Огляньте їх, оцініть рівномірність і ступінь зносу. Демонтуйте скобу гальмівного супорта, щоб можна було зняти гальмівний диск. Для цього відкрутіть 2 кріпильні болти за допомогою торцевого ключа і відповідних подовжувачів.
3
Зніміть гальмівний диск. Зазвичай його легко зняти з маточини, злегка вдаривши по краю дерев'яним молотком і потягнувши рукою. На деяких моделях автомобілів, наприклад, Nissan «Wingroad», доведеться відкрутити 2 фіксуючих болта з потайною голівкою. Ці болти служать для фіксації гальмівного диска на ступиці під час заміни колеса і захищають вузол від попадання грязі між диском і ступиці й. Візьміть потужну ударну викрутку, поставте її в очищену від бруду головку болта і нанесіть кілька сильних ударів молотком по торця викрутки. Після цього болти зазвичай легко відвертаються. Можна додатково нанести на болт проникаюче мастило. Вона полегшить звільнення різьблення від бруду та іржі.
4
Нанесіть кілька ударів молотком по торця пошкодженої шпильки. Вона з деяким опором вийде зі свого місця. Поверніть маточину рукою до сполучення головки шпильки з прорізом у фартусі гальмівного диска. Якщо цієї прорізи немає, зніміть фартух. Зазвичай він кріпиться на 3-х або 4-х болтах, які без проблем відвертаються.
5
Вийміть пошкоджену шпильку і вставте на її місце нову. Зіставте шліци шпильки з шліцами в отворі маточини. Накрутіть колісну гайку на різьблення шпильки до упору, потім тягніть її ключем. Запресуйте шпильку наскільки це можливо. У разі необхідності підберіть втулку потрібної довжини і поставте її між гайкою і ступиці й. Для меншого опору змастіть різьблення мастилом для підшипників.