Як провести день весело. веселі дні де провести.

Серед суєти нашого сучасного життя не так часто випадає можливість провести цілий день удвох з коханою людиною. І ось, нарешті, такий день випав. Ви вдосталь поспали вранці, кава у ліжко вже був поданий, і сніданок з'їдений, а далі ви не знаєте, чим розважити себе в час, що залишився. Ось кілька пропозицій.
Вам знадобиться
  • Для того щоб провести день весело і приємно відповідно з нашими рекомендаціями, потрібні два люблячих людини, бажання бути разом, повітряний змій, що знаходяться поблизу розважальні заклади та смачна їжа.
Інструкція
1
Почніть день з подарунків - сюрпризів. Нехай ці подаруночки будуть не більшими, але милими і приємними серцю. Чудово, якщо ці сюрпризи будуть не з категорії «корисно в побуті», а з категорії «я тебе люблю». Такий початок дня завжди піднімає настрій і задає хороший тон на весь день .
2
Зробіть і запустіть повітряного змія. Насправді, спорудити повітряного змія зовсім не важко, навіть на швидку руку. А прогулянка на свіжому повітрі не тільки дає можливість відчути себе дітьми, побігати, побешкетувати, посміятися, але і отримати хорошу порцію ендорфіну від спільного позитивного розваги.
3
Поверніться додому і приготуйте разом пиріг. Нехай цей пиріг буде простим і ситним, його можна приготувати з готових продуктів? і це не займе багато часу. Головне - спільний процес. Жінкам завжди буває приємно, коли чоловік допомагає їй на кухні. А для чоловіка залиште саме «чоловіче» заняття - тягати з під жіночих рук шматочки приготовляемой їжі, хвалити свою кохану, і дістати з духовки готовий пиріг.
4
Ви перекусили, відпочили після обіду і повні сил. Якщо поруч з вашим будинком є аквапарк, більярд, боулінг - сходіть туди разом. Це завжди приємно, коли поруч з тобою кохана людина.
5
Після спільної гри зайдіть в кафе повечеряти. За смачною їжею ви можете приємно поговорити, послухати хорошу музику, яка настроює на романтичний лад.
6
Ви повернулися додому. Уже настав вечір. Сядьте поряд на дивані в своїй затишній вітальні, відкрийте пляшку хорошого вина, дістаньте десерт. Увімкніть приємну музику або улюблений фільм - можливо, еротичного характера.За цим приємним проведенням часу ви й не помітите, як вечір перейшов у ніч, а ви вже перебуваєте в ліжку з коханим чоловіком. Чудове завершення добре проведеного дня!
Зверніть увагу
Вимкніть мобільні телефони.Женщіни, якщо ви підете зі своїм коханим в боулінг або більярд, навіть якщо ви чемпіони в цих видах спорту - дайте виграти своєму чоловікові. І настрій буде веселим однозначно.
Корисна порада
Краще до такого дня підготуватися завчасно. Якщо ідея з повітряним змієм припала вам до душі, купіть його заздалегідь або підготуйте всі складові частини, щоб його можна було швидко собрать.Еслі у вас є інші улюблені заняття, також, підготуйтеся до них, щоб в цей день не витрачати на це дорогоцінний час .