Як відкрити курси візажистів. навчальні курси з декоративної косметики.

Візажист - професія цілком затребувана і приносить непоганий дохід. Бажаючих стати фахівцем у сфері краси немало - хтось планує працевлаштування в цій області, інших просто цікавлять знання про декоративної косметики і можливість робити собі професійний макіяж. Скористайтеся інтересом до візажу - відкрийте курси , навчальні всім тонкощам цієї майстерності.
Інструкція
1
Вирішіть, які послуги ви будете пропонувати. Можна зайнятися підготовкою і перенавчанням спеціалістів для салонів. Такі курси надають можливість ознайомитися з новими методиками (наприклад, аерографією або боді-артом), випробувати професійну продукцію невідомих марок.
2
Ще один варіант - навчання приватних осіб, що бажають освоїти тонкощі професійного макіяжу. Слухачі отримують інформацію про свій тип обличчя і шкіри, вивчають можливості декоративної косметики та особливості різних видів макіяжу. «Школа для дилетантів» вимагає менше витрат, ніж навчання професіоналів, тому для початку розумніше зупинитися саме на ній.
3
Знайдіть відповідне приміщення. Вам знадобиться простора кімната для лекцій і два-три обладнаних робочих місця. Ви можете розташуватися в торговому або бізнес-центрі - там великий потік відвідувачів і працівників, які цілком можуть стати вашими клієнтами. Бажано, щоб приміщення розташовувалося в жвавому місці з хорошим пішохідним трафіком і зупинками громадського транспорту. Найгірший варіант - підвальне приміщення в спальному районі - вам буде важко набрати необхідну кількість слухачів.
4
Обладнайте робочі місця. Кожне має бути оснащено столиком з великим дзеркалом, обертовим кріслом і місцем для зберігання косметики та інструментів. Обов'язкове раковина з запасом миючих засобів та паперових рушників. Придбайте стерилізатори для інструментів, а також видаткові кошти - косметику, кисті, спонж, футляри для них.
5
Спробуйте знайти партнера - мережу парфумерних магазинів, або компанію, що виробляє і продає косметику. Ви зможете здобувати кошти певних марок з великою знижкою, а ваші партнери отримають постійних покупців і додаткову рекламну площадку. Розгляньте можливість франшизи - в цьому випадку франчайзер візьме на себе основну частку турбот з організації курсів, а ви будете платити йому відсоток від прибутку.
6
Найміть персонал. Для безперебійної роботи курсів знадобиться два викладача. Продумайте систему оплати і вирахувати суму, яку повинні будуть платити ваші учні. Прорахуйте витрати, обдзвоните курси схожого профілю. Не завищувати вартість навчання - на початковому етапі встановіть пільгові розцінки.
7
Найголовніше питання - правильна організація рекламної кампанії. Надрукуйте барвисті листівки і поширюйте їх в торгових і бізнес-центрах. Замовте красиву помітну вивіску. Домовтеся з місцевими глянцевими журналами і телестудіями про можливість бартерної реклами. Організуйте незвичайні акції, щоб про вас писали і говорили якомога більше. Благодійні заходи, невеликі подарунки, безкоштовне працевлаштування кращих випускників - можливостей для недорогий, але ефективної реклами безліч.
Професія візажиста стала дуже популярною. Вона приносить непоганий дохід, дозволяє не тільки створювати красу для інших, але і використовувати знання, вміння та навички у догляді за собою. Відкривши курси візажу, ви не залишитеся без учнів, які бажають стати професіоналами в цій галузі.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - обладнання;
  • - кваліфікований персонал;
  • - ділові партнери;
  • - реклама.
Інструкція
1
Сплануйте, які саме послуги ви будете пропонувати. Займіться підготовкою та перенавчанням майстрів для салонів. Подібні курси дають можливість ознайомлення з новими методами в косметології (наприклад, боді-артом або аерографією), апробування професійної продукції невідомих марок.
2
Розгляньте ще один варіант: навчайте приватних осіб, які хочуть освоїти тонкощі професійного макіяжу. Ваші учні отримають інформацію про тип свого обличчя і шкіри, вивчать можливості декоративної косметики, а також особливості різних видів макіяжу. Така школа зажадає менше витрат, ніж для навчання професіоналів, і для початку бізнесу найрозумніше зупинитися на ній.
3
Підшукайте відповідне приміщення. Кращим варіантом буде простора кімната для лекцій і кілька (2-3) обладнаних робочих місць. Можна розташуватися в бізнес- або торговому центрі - там спостерігається великий потік працівників і відвідувачів, які можуть стати вашими клієнтами. Найкраще, якщо приміщення буде розташовуватися в жвавому місці, де є хороший пішохідний трафік і зупинки громадського транспорту. Найгіршим варіантом є підвальне приміщення де-небудь в спальному районі - там буде нелегко набрати достатню кількість слухачів.
4
Обладнайте робочі місця ретельно. Кожне з них має оснащуватися столиком з великим дзеркалом, зручним обертовим кріслом, а також місцем для зберігання інструментів та косметики. Обов'язково наявність раковини з запасом одноразових паперових рушників миючих засобів. Потрібно придбання стерилізаторів для інструментів, а також витратних коштів - косметики, кистей, спонжей, футлярів для них.
5
Знайдіть ділового партнера, це може бути мережа парфумерних магазинів, або компанія, що виробляє і продає косметику. Так ви зможете купувати засоби певних торгових марок з великою знижкою. Ваші ж партнери знайдуть додаткову рекламну площадку і постійних покупців.
6
Найміть кваліфікований персонал. Щоб забезпечити безперебійну роботу курсів вам знадобиться два викладача. Виробіть систему оплати, визначте вартість ваших курсів. Порахуйте витрати, дізнайтеся ціни на курси схожого профілю. Не варто завищувати вартість навчання, встановіть пільгові розцінки на початковому етапі.
7
Організуйте потужну рекламну кампанію. Замовте в друкарні барвисті листівки, зробіть красиву, залучає увагу вивіску. Додайте рекламні оголошення в засобах масової інформації.