Як відкрити житлове агентство.

В житті, як і в сфері бізнесу, постійно відбуваються різні зміни, при яких потрібне придбання нової нерухомості, обмін старої або оренда. Саме для цього необхідні житлові агентства.
Інструкція
1
Створіть бізнес-план, за яким ви зможете спланувати розвиток діяльності житлового агентства. Проаналізуйте в ньому можливості компанії.
2
Зареєструйте фірму з організаційною формою у вигляді ТОВ. Потім виберіть місце розташування, тобто де буде знаходитися ваш офіс. При цьому необхідно враховувати, що він повинен бути розташований в досить багатолюдному районі, недалеко від транспортної розв'язки. Це дозволить співробітникам компанії швидко добиратися до будь-якої точки населеного пункту.
3
Можете орендувати приміщення під офіс або придбати його у власність. У великих населених пунктах вигідніше буде взяти приміщення в оренду, тому як вартість об'єктів нерухомості є досить високою і підприємцю такі витрати можуть бути не під силу.
4
Підключіть кілька телефонних ліній в офісі. Це просто необхідно, оскільки основна частина діяльності співробітників агентства буде здійснюватися по телефону.
5
Передбачите, щоб у приміщенні офісу була окрема кімната для клієнтів, де можна буде здійснювати за ними переговори і укладати договори.
6
Підберіть персонал і встановіть в агентстві необхідне офісне обладнання (комп'ютери, принтери, факси, ксерокси) і телефонні апарати. Потім запасіться оргтехнікою.
7
Знайдіть джерела інформації про об'єкти різної нерухомості, яка реалізується або здається в оренду. Існує безліч спеціалізованих компаній, які займаються збором подібної інформації, її подальшою обробкою і формуванням баз даних. Перед укладенням договору з такою організацією необхідно ознайомитися з наявною у них інформацією бази даних за допомогою перегляду демонстраційної версії або придбання самої бази. Потім проаналізуйте її і перевірте достовірність інформації. І тільки якщо вона підтвердиться на 90%, тоді з цією компанією можна укласти контракт на надання бази.
Агентства нерухомості в даний час є дуже затребуваним бізнесом. Якщо у вас є досвід роботи в ріелторської конторі, то є привід задуматися про відкриття власного агентства. Першим етапом ведення бізнесу стане його реєстрація.
Вам знадобиться
  • - статут товариства;
  • - протокол або рішення про створення ТОВ;
  • - копія паспорта засновника і генерального директора;
  • - початковий капітал;
  • - приміщення;
  • - офісне обладнання.
Інструкція
1
Зареєструйте юридична особа, від імені якого будуть надаватися ріелторської послуги. В даний час до агентствам нерухомості не пред'являють особливих вимог, і зазвичай цей вид бізнесу реєструється в одній із зазначених у Цивільному кодексі організаційно-правових форм. Цей вид діяльності не потребує ліцензування. Форму власності агентства можна вибрати будь-яку (ТОВ, ИЧП, ЗАТ та інші), однак частіше реєстрація агентств здійснюється в якості товариства з обмеженою відповідальністю.
2
Зверніть увагу на місто, в якому буде зареєстрована фірма. Чим він більший, тим більше конкуренція. Багато залежить і від середнього рівня заробітку громадян. Виберіть найбільш перспективний район з досить сприятливим середовищем для відкриття та ведення бізнесу.
3
Зберіть пакет документів, призначених для реєстрації, що включають в себе статут товариства, протокол або рішення про створення ТОВ, копію паспорта засновника і генерального директора. Поставте ТОВ на облік у податковій інспекції, розташованої за місцем юридичної адреси контори.
4
Дочекайтеся свідоцтва про держреєстрацію, яке прийде протягом 5 днів. На підставі його ви зможете встати на облік у фонді соціального страхування та пенсійному фонді, а також у місцевому органі статистики. Виготовте друк і відкрийте в банку розрахунковий рахунок ТОВ. Оформіть всіх співробітників.
5
Подбайте про матеріальну базу агентства. Зніміть в оренду відповідне приміщення, оснастивши його необхідними меблями та оргтехнікою. При цьому пам'ятайте, що за наявності власного приміщення ви зможете в рази зменшити ризик втрати бізнесу. Подбайте і про рекламу, розмістивши її в найбільш популярних ЗМІ. Тепер ви зможете сміливо приступати до надання ріелторських послуг.