Як встановити ларьок. Як працює холодильна вітрина в кіоску.

Для того щоб встановити ларьок , не потрібно великих фінансових вкладень. У цьому випадку потрібно просто дотримуватися деяких правил будівництва самого ларька і оформлення необхідних документів.
Інструкція
1
Зареєструйтеся у формі індивідуального підприємця. Як правило, всі власники ларьків мають подібної організаційно-правовою формою, що дозволяє використовувати в бізнесі спрощену систему оподаткування.
2
Отримайте в органах місцевої адміністрації дозвіл на установку торгового кіоску. Потім отримаєте другий дозвіл в місцевому відділенні управління архітектури та містобудування. Після цього узгодьте отриману дозвільну документацію в управлінні торгівлі.
3
Придбайте «коробку» ларька і встановіть її відповідно до обумовлених термінами і місцем розташування, які будуть вказані в дозвільної документації. Після установки кіоску отримаєте документи в Росспоживнагляді та протипожежної інспекції.
4
Придбайте торгове обладнання, необхідне для нормального функціонування вашої торгової точки. В основному, для оснащення ларьків потрібно холодильна вітрина (тільки, якщо ви збираєтеся торгувати певною групою товарів і відкриваєте, наприклад, не тютюновий павільйон), касовий апарат, стелажі для товару, електронні ваги.
5
Сформуйте початковий перелік товарів для реалізації, який в подальшому ви зможете змінити залежно від майбутнього попиту споживачів і поведінки постачальників.
6
Знайдіть постачальників, які зможуть вам періодично завозити необхідний товар. Відразу замовте необхідні види продукції, щоб ваш кіоск при відкритті пустим не був.
7
Зареєструйте касовий апарат. Потім знайдіть продавця для роботи в ларьку, якщо не бажаєте самостійно в ньому працювати). При підборі необхідного фахівця, зверніть увагу на його відповідальність і досвід роботи.
8
Визначте режим роботи ларька. Краще всього, якщо ваш ларьок буде працювати цілодобово, так ви зможете залучити більше покупців.