Як зняти вертикальні жалюзі. Як зняти жалюзі з кріплень відео.

Тканинні, пластикові, алюмінієві та інші жалюзі органічно вписуються в будь-який простір: їх можна побачити в офісах, установах культури і освіти, в санаторіях і в житлових приміщеннях. І, на відміну від своїх горизонтальних аналогів, вертикальні жалюзі виглядають набагато затишніше, зберігаючи при цьому всі свої функціональні переваги.
Інструкція
1
Щоб навчитися знімати жалюзі , потрібно мати уявлення про їх конструкції, основним елементом якої є вертикально розташовані ламелі (тканинні, металеві, пластикові або дерев'яні смужки). Основні складові такої штори: карниз, бігунки, важки, сполучна ланцюжок, ланцюжок і шнури управління.
2
Кріплення бувають різними і залежать від виду та моделі жалюзі , і найчастіше їх буває досить складно зняти для миття або чищення. Так, щоб зняти тканинні вертикальні жалюзі , насамперед, позбавте ламелі від нижньої ланцюжка і важків, після чого приступайте до зняття полотна з бігунків. Весь цей процес відбувається приблизно так само, як і зняття фіранок з звичних гачків.
3
Алюмінієві або пластикові жалюзі знімаються досить просто: стягніть все ламелі до одного з країв і для зручності зафіксуйте канцелярським затискачем, потім обережно зніміть карниз з кріплень. При цьому «прапорці» кронштейнів необхідно акуратно потягнути на себе і трохи вправо, одночасно притримуючи жалюзі , - так ви все зробите швидко і не зашкодить механізм. Тепер трохи вперед і вниз, і штора знята.
4
Звільніть ламелі від фіксаторів, грузиків і ланцюжки. Тепер вони готові до чищення, проте, на відміну від тканинних, з не можна згортати, а тому постарайтеся не знімати затискачі аж до самої чистки жалюзі .
5
Дерев'яні жалюзі знімати доведеться поштучно: приберіть бічні фіксатори, зніміть нижню ланцюжок, по одній планці виймайте з фіксатора в карнизі. Заняття це трудомістке, тому запасіться терпінням.
6
Якщо ламелі пошкодилися, то просто зніміть їх і замініть на нові, це обходиться набагато дешевше, ніж заміна всієї конструкції. При необхідності можна поміняти і довжину смуг, створити півколо, косий зріз або додати їм іншу форму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IWVwqvUpQis
Зверніть увагу
І трохи про особливості вертикальних жалюзі. Так, з їх допомогою можна контролювати рівень освітленості приміщення: вони не тільки рухаються вліво-вправо або від центру, а й повертаються навколо своєї осі. Крім того, допускається їх установка як зовні, так і усередині віконного отвору, при цьому вони цілком придатні і в якості розсувних перегородок або завіс для ніш. І оскільки для виготовлення вертикальних жалюзі виробники використовують матеріали з негорючою і пилевідштовхуючий просоченням, функціональні можливості цих виробів значно вище, ніж у горизонтальних аналогів.