Як спіймати щура. Як спіймати мишу і щура на дачі.

Навіть найсвідоміші й уважні господарі щурів не застраховані від помилок. Якщо щура випустити погуляти в кімнату, замкнувши двері, або просто забути закрити клітку, тварина може і втекти. У такому випадку потрібно вдаватися до термінових заходів, особливо якщо у вас крім пацюки вдома живе кішка, собака або навіть тхір.
Інструкція
1
Зберіть всіх тварин, які можуть завдати вашої пацюку шкоду, в одному місці і постійно тримаєте їх на виду. Звичайно, якщо ваша, скажімо, собака дружить з пацюком, то вона може вам вистежити утікачку по запаху. Двері, що ведуть на вулицю, теж необхідно закрити.
2
Подайте звуковий сигнал для того, щоб підкликати втекла щура до себе. Звикнувши до своєї прізвисько або звуку іграшки-пищалки, дах може відразу ж прибігти до вас, особливо якщо вона давненько гуляє і вже зголодніла. В іншому випадку ви можете довго чекати повернення свого зголоднілого вихованця. А якщо тваринка наляканий, то він буде ховатися.
3
Заглядайте в кожен кут і в кожну щілину, прислухайтеся до найменшого шереху. Зазвичай щури ховаються в таких місцях як: під ліжком, за шафою або в шафі, за холодильником або в іншому місці на кухні. При цьому їх буває важко звідти дістати.
4
Якщо ви виявили те місце, де ховається втекла щур, спробуйте скористатися однією з харчових приманок, щоб її звідти виманити. Будьте готові до того, що щур може різко вирвати шматочок улюбленої їжі прямо у вас з рук і тут же втекти назад в «нірку». Ці тварини надзвичайно моторні.
5
Якщо ваші виверти з іграшкою-пищалкой і частуваннями не спрацьовують, спробуйте тихенько посидіти поруч з притулком втікачки. Можливо, вона вийде до вас сама. Також спробуйте поставити клітку з їжею і водою близько місця, де ховається пацюк. Зголоднілі, вона може сама забігти в клітку підкріпитися. Якщо втекло кілька щурів, одна спіймана і апетитно хрумкает щур може залучити до себе увагу всіх інших втекли тварин.
6
Якщо ваші домашні гризуни добре видресирувані, коли їм набридне досліджувати квартиру або будинок, вони самі прибіжать до вас. Якщо ж всі спроби зловити втекли звірків закінчилися невдачею, купите спеціальну пастку для дрібних тварин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=syZycu6Fjqk