Як навчитися верстці.

І у новачків, вперше створюють свій сайт, і у програмістів з досвідом роботи може виникнути проблема, пов'язана з версткою. Варто відзначити, що універсального курсу не існує. Навчитися цій справі можна тільки на власному досвіді.
Інструкція
1
Для початку, перед тим, як приступити безпосередньо до практичних занять, освойте теоретичні основи. Загляньте на спеціалізовані форуми, сайти, присвячені темам верстки. Там з безлічі діалогів і рад спробуйте вичленувати оптимальні рішення і відмести абсолютно непотрібну інформацію.
2
Крім того, на подібних майданчиках професіонали можуть порадити вам книги і довідники, які допоможуть вам отримати базові знання html і основи верстки сайтів. Варто відзначити, що найнеобхіднішим є вивчення найбільш необхідних і часто використовуваних html-тегів. Їх збірка можна легко знайти на будь-якому форумі або сайті подібної спрямованості. Зазвичай там є не тільки докладний опис кожного тега, але і наочний приклад його використання.
3
Крім того, існує безліч книг, присвячених CSS (каскадним таблицям стилів), які також будуть необхідні вам при верстці . Хоча інформацію про них можна знайти і в інтернеті. Також вам знадобиться зрозуміти різницю між табличними та блоковими елементами. Після цього спробуйте зверстати свій перший макет, що складається з найпростіших елементів. Адже як вже було сказано, навчитися можна тільки на практиці.
4
Далі можна зайнятися версткою макетів (psd-шаблонів), їх можна з легкістю знайти в інтернеті. Таким чином, просто тренуйтеся, «набивайте руку». В цьому вам зможуть допомогти відеокурси. З них можна почерпнути чимало корисної інформації, однак, не забувайте, що вони не є універсальними. У кожному з уроків розглядатиметься окремий приклад. І не факт, що в програмі занять взагалі буде те, що вам потрібно.
Корисна порада
Для запам'ятовування тегів верстальники з досвідом радять свої перші макети створювати в блокноті. Як тільки початковий етап навчання буде пройдений, можна приступати до роботи зі спеціалізованими програмами, які економлять багато часу і значно спрощують справу.