Як вибрати лампу для фари. Як вибрати лампочку.

Питання вибору лампи для фар постає практично перед кожним водієм. Особливо важливо ретельно вибирати лампи, якщо водіння автомобіля здійснюється в непогожих погодних умовах, в сутінки, ввечері або вночі, а також по бездоріжжю. Чим краще освітлена дорога, тим менше небезпек чекає на неї водія.
Вам знадобиться
  • Інструкції щодо застосування різних видів автомобільних ламп.
Інструкція
1
Виділяють газонаповнені, або галогенні лампи, які бувають наступних різновидів: стандартні, підвищеної потужності, підвищеної світловіддачі, ПсевдоКсенону, всепогодні. Зовсім недавно на ринку автомобільних аксесуарів і запчастин з'явилися ксенонові лампи, що володіють високою потужністю і вигідними якісними характеристиками. Однак більшість моделей ксенонових ламп призначені для установки в оптичні фари . Установка недорогих ксенонових ламп в рефлекторні фари викличе великі складнощі в регулюванні світлового потоку. Деякі виробники випускають спеціальні ксенонові лампи для рефлекторних фар, але, слід врахувати, що вони коштують порівняно дорого (від 400 доларів).
2
Велика різноманітність видів ламп для автомобільних фар дозволяє підібрати освітлення під конкретні цілі, які ставить перед собою водій автомобіля. Оцініть особливості свого водіння в сутінки, враховуючи, що вас може чекати негода, дощовий або сухий клімат, грунтові вибоїсті або рівні асфальтові дороги, короткі або далекі відстані. Залежно від умов водіння виберіть марку товару.
3
Оберіть пріоритетні для вас якості автомобільних ламп: низьке електроспоживання і незначне нагрівання або підвищений світлове випромінювання, висока потужність, а також стандартні або нестандартні форми фар, геометрична конфігурація та інші параметри. Крім цього, відзначте, що для вас важливіше, низька вартість ламп або їх високу якість.
4
Якщо ви хочете встановити такі ж лампи, які у вас були при купівлі нового автомобіля, то варто вибрати стандартні галогенові лампи. Більшість автомобільних виробничих компаній встановлюють у нові автомобілі саме такі фари з потужністю в 55-60Вт. Ознайомтеся з асортиментом автомобільних ламп в тому автосервісі, де ви вирішили придбати товар, і купіть самі наближений під ваші потреби варіант. Якщо ви сумніваєтеся, чи підійде обрана лампа до ваших фарам, попросіть консультанта автосалону допомогти вам з вибором.