Як вибрати вантажний автомобіль.

До вибору вантажного автомобіля необхідно підходити з великою відповідальністю. Якщо ви займаєтеся невеликим приватним бізнесом, то машина вам необхідна надійна, якісна і безпечна. Адже доглядати за нею і ремонтувати її, швидше за все, доведеться самостійно.
Інструкція
1
Для дрібного підприємництва ідеально підходять невеликі фургони або мікроавтобуси. Вибирайте такі, які мають знижену вантажну висоту, адже завантажувати перевозяться продукцію доведеться в основному вручну.
2
Тому, якщо ви займаєтеся доставкою меблів роздрібним покупцям, то вам ідеально підійде Газель. Її габарити дозволяють вільно лавірувати по міжбудинкових проїздів та паркуватися практично у будь-якого під'їзду. Також вона підходить для перевезення будівельних матеріалів при ремонтах квартир, перевезенні речей на дачі та вирішення інших господарських проблем.
3
Перед покупкою вантажного автомобіля уважно вивчіть пропозиції. Погортайте журнали або сторінки інтернету, підберіть потрібний для себе тип кузова, його габарити. Визначтеся з необхідною вантажопідйомністю, колісною формулою і компоновкою.
4
Обов'язково врахуйте структуру вантажів, які плануєте перевозити. Якщо ви будете займатися перевезенням зерна з фермерського господарства, тоді купуйте звичайний самоскид, який має можливість перекидати кузов і висипати вантаж самостійно. Для перевезення швидкопсувних продуктів в приватний магазин підійде невеликий автомобіль-рефрижератор .
5
Визначтеся з дорогами, по яких плануєте перевозити вантажі. Якщо ви будете доставляти продукцію з сусіднього міста і завозити її на свій склад, тоді вам знадобиться сідельний тягач, який впевнено почувається на трасах. А для перевезень по міських магістралях вибирайте малотоннажні бортові автомобілі з холодильною апаратурою.
6
Бортові автомобілі представляють ідеальний варіант при транспортуванні різних побутових вантажів в міських умовах. Особливу увагу зверніть на промтоварні фургони ТАТА, які економічні у обслуговуванні і швидко окупаються за рахунок можливості автоматизації вантажно-розвантажувальних робіт. Їх борт виконує практично всі роботи з навантаження і вивантаження.
7
Одним з головних моментів є співвідношення ціни і якості подбираемого автомобіля. Врахуйте, що закордонні моделі сьогодні є більш якісними. Але вони і стоять часом набагато дорожче. Вітчизняні моделі за якістю трохи поступаються, зате можливість придбання запасних частин вас не застане зненацька.