Як відновити чавунну ванну.

Найчастіше реставрувати чавунну ванну доводиться в тому випадку, якщо стару викинути не тільки шкода, але досить-таки накладно. Є три способи реставрації таких ванн. Перший - це покрити чавунну ванну емаллю, другий спосіб - це «наливна ванна», і третій - так званий акриловий вкладиш.
Інструкція
1
Метод відновлення чавунної ванни допомогою емалі привертає до себе доступною ціною. Для початку придбайте спеціальну емаль. А потім за допомогою кисті вручну покрийте нею ванну .
2
Наносьте емаль зверху - від бортів - вниз - до днища, так ви мінімізуєте можливі патьоки. Можна користуватися валиком, але витрата емалі дещо збільшиться. Не прагніть залити з першого разу, можна нанести кілька шарів. Після закінчення процедури ванній не можна користуватися протягом трьох днів. За цей час вона повинна просохнути.
3
Наступний спосіб реставрації самий курний і трудомісткий. Мова йде про метод під назвою «наливна ванна». До нього вдаються в тому випадку, якщо чавун має сколи та глибокі тріщини. Знайдіть стару простирадло і запасіться великою кількістю непотрібних газет. Суть самого методу полягає в наступному: шляхом наливу рідкого Стакріл миттєво заповнюються всі порожнечі і западини, поверхня ванни при цьому вирівнюється. Ванною можна буде користуватися приблизно через чотири дні. У порівнянні з попереднім методом цей спосіб забезпечує бездоганну гладкість поверхні самої ванни і продовжує її термін служби на більший період часу.
4
І, нарешті, третій метод - відновлення поверхні чавунної ванни, використовуючи акриловий вкладиш, який являє собою твердий акрил. Можна почути й іншу назву цього способу, а саме - «ванна у ванну », тому як суть цього методу зводиться до того, що вкладиш з твердого акрилу надаватися на ванну згори, а потім кріпиться до її бортикам. Але спочатку необхідно виготовити цей вкладиш, попередньо провівши виміри самої ванни.
5
За допомогою будь-якого з перерахованих вище способів можна надовго повернути чавунній ванні її первозданний вигляд. Але, важливо дотримуватися всі умови дбайливого догляду за відновленою ванною. У такому випадку емаль прослужить ще десять років. Варто відзначити, що відновлення чавунної ванни - це гарантія її довгої служби і розумна економія коштів. А якщо ще свій вибір ви зупинили на білій емалі, то буде особливо помітна новизна і чистота вашої оновленої ванни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pdjK_BdgAm8