Як визначити, Яка буде група крові у дитини. Яка група крові буде у дитини.

Спадкування груп крові , а також резус-фактора відбувається за законами генетики. Скориставшись ними можна без зусиль виділити можливі варіанти і припустити, яка група крові буде у вашої майбутньої дитини. Для цього існують таблиці та схеми.
Інструкція
1
Поділ крові на чотири групи ґрунтується на системі АВ0. А і В є антигенами еритроцитів. Якщо вони відсутні у людини, значить група його крові - перша. Якщо є лише А, але немає В, то друга, тільки В - третя, А і В - четверта. Найбільш точне визначення приналежності крові до тієї чи іншої групи можна визначити виключно в лабораторних умовах.
2
Згадайте шкільну програму з біології. Дитині передаються від батьків гени, які несуть інформацію про відсутність або наявність агглютиногенов (А, В або 0).
3
В спрощеною схемою генотипи людей різних груп крові записуються таким чином: - перша група крові - 00. Один з них передається від мами, інший від тата. Отже, і дитина успадковує першу групу крові ; - якщо у вас і у вашого чоловіка друга група крові АА або А0, то у дитини буде кров першої або другої групи (А або 0); - батьки з третьою групою ВВ або В0 чекатимуть малюка з першою чи третьою групою; - якщо у мами з татом четверта група, то у їхнього сина чи дочки буде або друга, або третя, або четверта група.
4
Скористайтеся таблицею для того, щоб розрахувати ймовірність успадкування дитиною тієї або іншої групи крові від батьків. Наприклад: якщо в одного з батьків четверта група крові , а в іншого перша, то дитина отримає або третю, або другу групу. У такій сім'ї група крові крихти ніколи не співпаде з батьківської.
5
Пам'ятайте, що група крові , розрахована за допомогою спеціальних таблиць і схем, що не вважається остаточною. Отримати точну інформацію щодо групи крові і резус-фактора вашого крихти ви зможете тільки в лабораторії. Визначення групи відбувається з аналізу венозної крові .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2GBSpoPUpiU