Як вибрати правильний матрац.

Сьогодні люди все частіше замислюються про міцний сон, адже від нього залежить здоров'я і щоденне настрій. Тому до вибору матраца потрібно підходити з максимальною увагою. Але на сучасному ринку ви можете зустріти понад 300 різних моделей. Для того щоб зробити правильну покупку, ви повинні знати основні характеристики матраців.
Інструкція
1
Розмір матраца .Якщо у вас вже є своя ліжко, то вам потрібно просто виміряти її розміри. Але в тому випадку, якщо ви ще не купили ліжко, то точні розміри ви можете дізнатися у фірми-виробника. Стандартною шириною двоспальної матраца вважається 1,6 м., А для односпальним ліжка - 80 або 90 см. Навіть якщо розмір вашого ліжка вважається нестандартним, ви можете легко замовити відповідний матрац під замовлення.
2
Вага спящего.Необходімо враховувати таку характеристику, як співвідношення ваги людини до жорсткості матраца . Наприклад, якщо худий чоловік ляже на жорсткий матрац, то його сон перетвориться на кошмар. Але якщо на цей матрац ляже повна людина, то для нього матрац буде в самий раз. Тому чим більше ваша вага, тим жорсткіше повинен бути матрац.
3
Вид матраца .Існує два основних види матраців - пружинні та безпружинні. Відмінність полягає в тому, що у них різні конструкції. У прийнятті рішення вам необхідно орієнтуватися на власні уподобання, порівнюючи різні моделі.
4
Країна-ізготовітель.Сегодня вибір виробників досить великий. Головна відмінність між вітчизняним і зарубіжним виробником - це ціна. Зазвичай вона відрізняється в 2-3 рази (це можна пояснити митом і дорогий доставкою). Інша відмінність полягає в тому, що зарубіжні виробники використовують імпортні наповнювачі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v60KSnkXTKE