Як вибрати маркер для пейнтбола.

Якщо ви є великим любителем пограти в пейнтбол, то необхідно задуматися про придбання власного спорядження. В першу чергу слід купити маркер . Таке рішення допоможе значно скоротити витрати на ваше хобі, тому як платити за оренду маркер а вже не доведеться. Є і ще один плюс - маючи власний маркер , ви зможете підвищити якість гри, так як він буде налаштований відповідним чином і кулі полетять саме туди, куди ви їх направите.
Інструкція
1
Моделі середнього і гарної якості коштують близько ста п'ятдесяти доларів. Дешевший маркер підійде для новачка. Він, в принципі, не такий поганий. А при бажанні за невеликі гроші можна знайти якісну модель, яка виготовляється вельми серйозними виробниками. Так що, перш ніж відправлятися за покупкою, вирішіть для себе, чи бажаєте ви стати супербійців або ж просто хочете іноді постріляти в вихідні. В останньому випадку можна обійтися недорогим маркер ом.
2
У суму покупки обов'язково закладіть вартість куль, газового балона, одягу та маски.
3
Перш ніж ви підете в магазин, обов'язково спробуйте постріляти з різних моделей маркер ов в якомусь пейнтбольном клубі. Як альтернативний варіант, попросіть на гру ігрове зброю у одного зі своїх знайомих. Такий підхід набагато спростить процедуру вибору. Непогано було б поспілкуватися з завзятими гравцями в пейнтбол на самому майданчику або на форумах, яких тепер існує велика кількість, і з'ясувати всі плюси і мінуси тієї чи іншої моделі маркер а.
4
Виберіть, якому газу віддати перевагу: азоту або вуглекислого газу. Але не забувайте про деякі особливості. Приміром, азотом найкраще користуватися при грі на морозі. А продовжити дію вашого маркер а можна за допомогою вуглекислого газу. Але найкраще, звичайно, придбати той газ, яким користуються в клубі, де ви збираєтеся грати.
5
При виборі маркер а важливо звернути увагу на матеріали, з яких він виготовлений. Полімерний корпус при активному використанні зношується набагато швидше в порівнянні з алюмінієвим або ж сталевим.
6
Обов'язково враховуйте технологію збирання-розбирання маркер а. Ці знання вам знадобляться надалі в момент його чистки та обслуговуванні або ремонті.
7
У виборі тієї або іншої моделі маркер а велике значення має манера і стиль гри. Від цього буде залежати вага пістолета і його довжина. Якщо ви віддаєте перевагу грі в лісі, слід придбати маркер з довгим стволом і великою дальністю. Турнірна гра припускає наявність компактного пістолета з високою скорострільністю. Слід зауважити, що нарізні стволи є найбільш точними, але присутні вони у досить дорогих моделей.