Як вставити картинку на сайт за допомогою html.

Статті в інтернеті здаються сухими і неповними, якщо текст не розбавлений додатковими медіазасоби. Найпростіше і доступне прикраса повідомлення в блозі або на сайті - картинка-ілюстрація. Публікація її можлива при використанні спеціальних тегів.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - картинка.
Інструкція
1
Існує думка, що можлива пряма публікація зображень, що зберігаються на комп'ютері. Це помилка: якщо ваш комп'ютер не є цілодобово працюючим сервером, картинка відображатися в повідомленні не буде.
2
Завантажте картинку в спеціальне сховище, на кшталт «Яндекс.Фотках» або Ipicture.ru. Важливо, щоб файл був доступний для перегляду і завжди знаходився онлайн. Відкрийте зображення на сторінці кінцевого сайту і скопіюйте адресу з відповідного рядка.
3
Почніть створювати повідомлення в режимі HTML. Вставте наступні теги: . На місце пропуску вставте скопійований адресу графічного файлу.
4
Перевірте коректність вставки в режимі попереднього перегляду. Файл повинен відображатися у вікні в вихідному розмірі. Якщо картинки немає, перевірте точність введеного адреси.
5
Якщо ви завантажили велику картинку і хочете відображати її в масштабі, скоректуйте теги. Після заключної лапки вставте тег width=або height =, а після цього бажаний розмір в пікселях. Приміром: . В такому випадку вийде вертикально орієнтована картинка з висотою 800 пікселів.
6
При оформленні наступними тегами розмір не регулюється, але з'являється рамка навколо картинки: . Колір рамки червоний, товщина 5 пікселів. Змініть відповідні параметри, щоб домогтися необхідних кольорів і розмірів.
Зверніть увагу
Щойно картинка буде видалена з фотохостингу, її зображення в статті теж зникне.