Як почистити пральну машину. Засоби для очищення пральних машин.

Своєчасний догляд за пральною машиною збереже її від різних поломок і засмічень. Щоб пральна машина служила довго і без проблем, її необхідно періодично очищати. Засіб для очищення пральної машини потрібно вибирати дуже уважно, в відповідність з доданими рекомендаціями до пральної машини.
Вам знадобиться
  • Чистящее м'який засіб, губка, пральна машина, інструкція
Інструкція
1
Перед тим, як придбати засіб для чищення пральної машини, необхідно добре вивчити його склад. Щоб видалення накипу у вашій "помічниці" відбувалося більш дбайливо, не пошкоджуючи її деталей, використовуйте м'які хімікати. Уникайте засобів, здатних при чищенні пральної машини подряпати її. Не можна використовувати для чищення пральної машини хлорвміщуючі кошти, жорсткі і металеві щітки - все це може привести до швидкого зносу деталей пральної машини і пошкоджень.
2
Засіб потрібно нанести на поверхню барабана за допомогою м'якої губки. Обов'язково важливо дотримуватися інструкції, зазначеної на етикетки засобу.
3
Після того, як накип буде видалена, пральну машину потрібно добре промити, щоб позбутися залишків хімікатів. Для подальшого запобігання утворення накипу при пранні можна використовувати спеціальні концентровані засоби, пом'якшувальні воду.
4
Для того, щоб почистити сітку, через яку подається вода, вимкніть кран і перекрийте подачу води в пральну машину . Потім, від'єднавши подавальний шланг, можна почати очищати сітку за допомогою щітки. При збірці конструкції назад, уважно стежте за правильністю під'єднання шланга до сітки.
5
Також, термінової очищенню підлягає і засмічений зливний насос. Для початку, потрібно відключити пральну машину і дочекатися остигання води. Далі снміте зливний шланг і, відкривши відкидний клапан, почніть очистку.
6
Зовнішню чистку пральної машини слід проводити за допомогою мильного розчину або м'якого засобу. Не можна використовувати хлоровмісні засоби - вони можуть зіпсувати корпус пральної машини.
Корисна порада
Не використовуйте для чищення пральної машини жорсткі щітки і йоржики, а також хлоровмісні чи абразивних речовин.