Як навчитися малювати мишкою.

Професійні художники-ілюстратори та дизайнери для малювання користуються графічним планшетом. Він дозволяє імітувати ті ж рухи руки, які художник робить, малюючи на звичайному аркуші паперу. Що дає йому більше можливостей. До того ж малювання на планшеті набагато зручніше, ніж мишкою . Тим не менш, при бажанні користуватися мишею теж цілком можливо.
Вам знадобиться
  • - якісна зручна мишка
Інструкція
1
Якщо у вас на даний момент немає можливості придбати планшет, або ви поки не впевнені, чи знадобиться він вам взагалі, спробуйте малювати мишкою . Просто відкривайте будь-який графічний редактор (растровий, як Photoshop або векторний, як CorelDraw і Adobe Illustrator), знайдіть урок малювання для початківців і починайте його виконувати. Створити мишкою цілком пристойний малюнок дуже навіть можливо. Інша справа, що часу це займе не мало і зажадає зусиль. Втім, деякі обходяться мишкою і купувати планшет не збираються. Буває, людина настільки звикає малювати мишею, що потім йому складно перейти на планшет.
2
Одна з проблем малювання мишею в тому, що лінії складно зробити плавними і рівними, вони можуть збиватися і перетворюватися на зигзаги. В якійсь мірі це можна компенсувати, багаторазово збільшуючи масштаб документа, так зручніше промальовувати деталі. Час від часу ви можете зменшувати масштаб і оцінювати результат. Замість того, щоб намагатися провести довгу лінію, краще використовуйте побільше окремих штрихів і мазків. Якщо вам потрібна пряма лінія, користуйтеся відповідним інструментом у редакторі, налаштовуючи потрібну товщину і колір.
3
Малюючи прості зображення начебто сніговика або ялинки, беріть за основу геометричні фігури - кола, трикутники і т.п., а потім заповнюйте їх кольором, додавайте світлотіні і деталі. Щоб рівно зафарбувати якусь область, спочатку виділіть її, а потім зафарбовуйте - так ви не зможете вийти за межі області, а малюнок буде акуратним.
4
Є ще один спосіб. Накидайте контури малюнка на звичайному аркуші паперу олівцем, сфотографуйте або відскануйте, знімок відкрийте в графічному редакторі і там вже обрисуйте контури і розфарбуйте. У Photoshop при цьому зручно користуватися шарами, щоб сліди олівцем малюнка не залишилися в підсумковому зображенні.
Корисна порада
Користуйтеся якісною і зручною в управлінні мишею.