Як зробити листівку у фотошопі. програма фотошоп для листівок.

Створення листівки - це заняття на стику багатьох сфер діяльності: дизайну, друкарні, каліграфії та ін. В якості інструментів використовуються як звичні кисті, лінійки і циркулі, так і плоди технічного прогресу останніх років - програмне забезпечення. Розглянемо один з найпростіших варіантів - створення листівки за допомогою Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і створіть новий документ. У процесі створення задумайтеся, який вигляд матиме ваша листівка (альбомний, книжковий або квадратний), і залежно від цього заповніть поля Width і Height. Формат і тематика залишається, зрозуміло, на ваш розсуд, але в цій інструкції буде викладено процес створення листівки в книжковому форматі на тему шкоди куріння.
2
За допомогою інструменту Paint Bucket Tool (гаряча клавіша G, перемикання між суміжними елементами - Shift + G) пофарбуйте фон в білий колір. Виберіть інструмент Rectangle Tool (U, Shift + U) і створіть обрамляють смуги кольором ffbd5f у верхній і нижній частині листівки.
3
За допомогою інструменту Horizontal Type Tool (T, Shift + T) створіть два шари з написами великими літерами «куріння» (колір 7d6125) і «вбиває» (білий колір). Шрифт - Trebuchet MS. За допомогою команди вільної трансформації (Ctrl + T) збільште напис «вбиває». Створіть облямівку для кожної з написів. Для цього клікніть правою кнопкою миші по шару і виберіть пункт Blending options, а потім вкладку Stroke. Розмір облямівки: 3 пікселі, прозорість: у «вбиває» - 30%, у «куріння» - 14%. Розташуйте обидві написи як показано на картинці. Створіть ще одну смугу під написом «вбиває» тієї ж товщини і кольору, як у смуг у верхній і нижній частині листівки.
4
За допомогою Rectangle Tool (трьома прямокутниками) створіть фон за написом «вбиває», але не торкаючись написи «куріння». Створіть 6 написів розміром 40 і шрифтом Trebuchet MS: «Згідно», «статистикою», «в Росії», «курять», «більше 3 мільйонів», «підлітків». Розмістіть їх один під одним в центрі листівки. Нижче створіть ще одну смугу кольору ffbd5f. Окайміть цю та саму нижню смугу тонкими смужками кольору ffee5f.
5
Створіть ще 6 написів великими літерами («поясни», «своєму» і «дитині» - розмір 40, накреслення H; «чому», «сигарети» та «шкідливі» - 35, EL), шрифт - Kozuka Gothic Pr6N. Додайте написи між двома нижніми помаранчевими смугами як показано на прикладеної картинці.
6
За допомогою інструменту Ellipse Tool (U, Shift + U) створіть навколо напису «Згідно зі статистикою в Росії палять більше 3 мільйонів підлітків» щось схоже на сигаретний дим. Для цього еліпс за еліпсом в довільному порядку закрийте цей напис. Потім для зручності з'єднайте всі шари з еліпсами (виділіть їх, клацніть по ним правою кнопкою і натисніть Merge Layers).
7
Клацніть по новоутвореному шару правою кнопкою миші і виберіть Blending Options. У вкладці Stroke створіть сіру облямівку для цього шару величиною 2 пікселя, а у вкладці Satin, покрутивши повзунки, надайте шару вид клубів диму. Створіть ще дві копії цього шару, помістіть їх нижче оригіналу. За допомогою команди вільної трансформації збільште обидві копії. В результаті у вас повинно вийти щось на зразок цього.