Як вивчити іврит швидко.

Ізраїль - чудова країна. Ви їдете туди відпочивати або хочете відправитися туди на постійне проживання? А може бути, у вашому роду є євреї і ви не володієте рідною мовою. Причин вивчити цей прекрасний мову багато.
Вам знадобиться
  • - підручники і посібники з івриту;
  • - словник;
  • - інтернет, де можна знайти аудіо-/відеоматеріали та навчальні програми;
  • - зошит .
Інструкція
1
Найпростіший спосіб вивчити іврит швидко - найняти грамотного репетитора, який сам досконало володіє цією мовою. Це обійдеться вам не дуже дешево, зате ви досить швидко почнете говорити цією мовою.
2
Однак ви повинні зрозуміти, що вам важливіше: сам процес або результат. Багато закладів пропонують курси з вивчення іврит а. Але заняття в групі навряд чи будуть для вас корисними, оскільки викладачі в більшості своїй орієнтовані на процес. Тобто їм важливіше відчитати лекції, провести практичні заняття. Вони не контролюватимуть процес оволодіння вами мовою, не дізнаються, практикуєтеся ви в спілкуванні.
3
Репетитор в цьому плані вигідніше, хоча заняття з ним вам, швидше за все, обійдуться дорожче. Репетитор націлений, передусім, на результат. Він буде не тільки виконувати з вами практичні заняття, а й відстежувати ваш прогрес. Якщо вивчення іврит а викличе у вас труднощі, репетитор докладе всіх зусиль, щоб ви подолали ці складності.
4
Якщо у вас немає коштів найняти грамотного і досвідченого репетитора, інтернет вам на допомогу. Сьогодні на просторі різних ресурсів ви знайдете безліч онлайн уроків по вивченню будь-якої мови. Цей спосіб дозволить вам поповнити словниковий запас, опанувати граматикою мови та зрозуміти мовний лад іврит а.
5
Крім онлайн підручників та уроків, в інтернеті можна знайти всілякі ігри для вивчення мови. З їх допомогою ви значно розширите свій словниковий запас і освоїте правильну вимову, яке найчастіше викликає складності у учнів.
6
Однак при всіх перевагах вищеперелічених способів найкращим методом оволодіння іврит ом залишається практика. Якщо у вас є така можливість, знайдіть носіїв мови в вашому місті. Якщо ні, їдьте прямо в країну мови. Кількох місяців для вивчення іврит а в мовному середовищі буде достатньо. Спілкуйтеся на іврит е якнайбільше, і результат не змусить себе довго чекати.
7
Ну і, зрозуміло, головним у вивченні іврит а, так само як і будь-якого іншої мови, є посидючість і терпіння. Якщо ці якості притаманні вам повною мірою, вивчення мов не викликатиме у вас особливих складнощів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9u-QdRc6HYo