Як робити нарощування нігтів на форми. гель відходить з формою.

Власні довгі і красиві нігті досить складно відростити. Часом вони ламаються, ростуть повільно. Тому сьогодні так популярна процедура нарощування. Методик існує безліч: штучні нігті роблять з акрилу, гелю, на типсах і формах. Остання технологія передбачає нарощування на спеціальні пластинки з пластмаси, паперу або металу. Вони кріпляться до кінчиків власних нігтів і надають їм потрібні довжину і форму. Зверху наноситься гель, який твердне під дією ультрафіолету. Самі форми згодом прибирають. Розглянемо процес докладніше.
Вам знадобиться
  • Спеціальні форми, гель, знежирюючий засіб, пензлик, клей для нігтів, ванночка для рук, засіб для видалення кутикул, апельсинова паличка, ножиці, ультрафіолетова лампа, мелкоабразівной пилки.
Інструкція
1
Зітріть з нігтів старий лак, акуратно підстрижіть їх, залишивши пару міліметрів, щоб було до чого кріпити форму. Підпиляєте краю нігтьових пластин так, щоб вони збігалися за формою з трафаретами. Користуйтеся поліруючими пилками.
2
Видаліть кутикулу. Навколо нігтьових пластин не повинно бути зайвої шкіри: це неестетично, до того ж вона заважає нігтю рости. Найкраще спочатку розпарити кисті в ванночці із спеціальним засобом, відсунути апельсиновою паличкою, а потім прибрати кутикулу за допомогою призначеного для цієї процедури крему або масла.
3
Зачистіть ніготь мелкоабразивной поліруючої пилочкою, щоб позбутися від природного блиску. Протріть нігтьову пластину рідиною для зняття лаку, таким чином знежиривши її. Це дасть гарантію профілактики грибкових захворювань під штучним нігтем. Ретельно продезінфікуйте всі необхідні для нарощування інструменти.
4
Як можна щільніше прикріпіть заздалегідь заготовлені форми до країв власних нігтів. За допомогою пензлика нанесіть на ніготь і знаходиться на ньому трафарет шар гелевого покриття. Тепер гель необхідно висушити.
5
Підставте оброблені нігті під світло ультрафіолетової лампи. Коли гель остаточно висохне і затвердіє, нанесіть наступний шар. Його теж висушіть під спеціальною лампою. При бажанні повторіть процедуру ще раз. Приберіть форму. Ваш штучний ніготь майже готовий.
6
Тепер залишається змоделювати бажану форму нігтів. Вирівняйте їх спеціальними пилками (ні в якому разі не залізними). Нанесіть фінішний шар гелевого покриття і висушіть під ультрафіолетом.
Зверніть увагу
Спочатку корекцію штучних нігтів роблять раз на два тижні, потім -раз на місяць. При правильному догляді вони прослужать 4-6 місяців.
Корисна порада
Не можна робити нарощування нігтів в той період, коли ви приймаєте антибіотики, гормональні препарати або проходите курс хіміотерапії. Вони будуть відторгатися.
Нарощування нігтів - простий і доступний спосіб подарувати собі красиві і акуратні нігті будь-якої довжини і будь-якого кольору, навіть якщо ваші власні нігті не є красивими і здоровими. Нарощування нігтів на формі - нескладний процес, результатом якого стають рівні й охайні нігті будь-якій зручній для вас або ваших клієнтів довжини.
Інструкція
1
Перед початком роботи обробіть руки антисептиком, а потім за допомогою спеціальної палички відсуньте кутикулу і зріжте її, якщо це необхідно. Поверхня нігтя обробіть пилкою, щоб надати їй шорсткість, а потім надіньте на ніготь форму, відповідну його розміром.
2
За допомогою праймера для гелю обробіть нігтьову пластину, після чого візьміть тонку пензлик і нанесіть на ніготь гель, коректуючи довжину нового нігтя згідно з відмітками на одягненою на палець формі. Якщо ви нанесли зайвий гель, візьміть дерев'яну паличку і зніміть його, поки він не висох. Завдавши потрібну кількість гелю на нігті , помістіть руки в спеціальну камеру з ультрафіолетовою лампою, щоб прискорити затвердіння гелю.
3
Повторіть вищеописані кроки два-три рази, нарощуючи ніготь - додавайте новий гель, покриваючи не тільки сам ніготь, а й форму, поки не досягнете потрібної довжини майбутнього нігтя. Робіть верстви гелю достатньо товстими і наносите його дуже уважно - стежте за тим, щоб гель не потрапив на шкіру, так як це викличе неприємні відчуття при сушінні під ультрафіолетовою лампою.
4
Нанесений на ніготь другий шар гелю повинен бути товстим, і руки необхідно тримати під лампою протягом 90 секунд. Коли гель затвердіє, зніміть зайве за допомогою спеціальної рідини, а потім доопрацювати форму нігтів за допомогою пилочок і полірування.
5
Зробіть вільний край нігтя тонким, обпиляєте його, надаючи йому рівну і гладку форму. На готовий ніготь нанесіть фініш-гель, після чого просушіть руки під лампою протягом 1 хвилини. Зніміть липкий шар, що залишився після сушки, і покрийте нігті спеціальним блиском.