Як робити трюки з ручкою.

Такий вид дозвілля, як penspinning, з'явився виключно завдяки тому, що звичайна кулькова ручка на диво добре збалансована, а значить - відкриває практично безмежні простори для різного роду трюків. Втім, починати вчитися завжди доводиться з чогось малого: перед тим, як віртуозно обертати «снаряд», необхідно вивчити базові елементи.
Вам знадобиться
 • - ручка для penspinning'а (опціонально);
 • - доступ в інтернет з можливістю перегляду відео (опціонально).
Інструкція
1
Почніть з простого обертання ручки (олівця) між пальцями. Затисніть предмет указательной і середньої фалангами трохи далі середини, потім - розслабте вказівний палець, так, щоб ручка нахилилася вниз. Перехопите її під безіменний палець і повторіть те ж саме. Даний елемент виконується інтуїтивно: головне придушити в собі бажання «допомагати» великим пальцем - він брати участь не повинен.
2
Базовим елементом для набору швидкості є charge. Візьміть ручку будь-якими двома пальцями, крім великого, долоню опустіть вниз. Рух здійснюється за рахунок того, що ви ворушите пальцями «вгору-вниз»: снаряд, затиснутий між ними, відповідно буде відхилятися вліво і вправо. Якщо міняти становище досить плавно, то верхній кінець ручки почне описувати рівні кола.
3
Не зневіряйтеся, якщо обертання не виходить відразу: це буває досить складно. Коли charge почне виходити - поєднуйте його з простим перебором з минулого пункту.
4
Sonic - вельми складний для розуміння елемент. Початкове положення: снаряд затиснутий між безіменним і середнім, хвіст ручки лежить біля великого (неначе пишете). Надавите середнім пальцем на ручку -той кінець, що знаходиться всередині вашої долоні, почне зісковзувати вниз. Зверніть увагу: в той момент, коли він вислизне, зворотна сторона ручки вдариться про ваш вказівний палець зовні долоні. Тепер, все що вам потрібно - вчасно прибрати середній палець, так щоб ручка «провернулася» між вказівним і безіменним.
Зверніть увагу
Незайвим буде зібрати спеціальну ручку для трюків. Освоювати елементи з нею виявиться набагато простіше.
Корисна порада
Якщо словесні описи важко сприймаються - подивіться ряд відеоуроків на сайті youtube.com.
Для фокусів з руками не потрібен складний і дорогий реквізит. Виконати їх неважко, тому здивувати подібними трюками глядачів зможе навіть дитина.
Вам знадобиться
 • Для фокуса «Відрізаний палець»:
 • - невелика картонна коробочка з кришкою;
 • - синтепон;
 • - ножиці.
 • Для фокуса «Боляче мені, боляче»:
 • - хустку;
 • - морквина;
 • - голки.
 • Для фокуса « Брудні руки »:
 • - мелена кориця або мускатний горіх.
Інструкція
1
Покажіть аудиторії коробочку, закриту кришкою, і скажіть, що в ній зберігається відрізаний палець. Запропонуйте одному з глядачів відкрити кришку і упевнитися. В коробочці дійсно буде лежати пальчик.
2
Для цього фокусу потрібно підготувати простий реквізит. Візьміть коробочку розміром приблизно 6х10 см. На дно покладіть шматочок синтепону. В дні коробочці і синтепоні прорежьте отвір, щоб у нього можна було просунути середній палець.
3
Вставте палець в отвір і розправте матеріал. Візьміть коробочку в руку, притримуючи великим пальцем і мізинцем, і закрийте її кришкою. Можна приступати до демонстрації фокуса. Для більшого ефекту поворухнете пальчиком, коли глядачі будуть його розглядати.
4
Фокус «Боляче мені, боляче» - не для слабкодухих. Стисніть пальці лівої руки в кулак і підійміть великий палець. Накиньте на нього хусточку. Почніть встромляти в нього голки з різних сторін. Глядачам здасться, що вам дуже боляче. Вийміть голки з пальця, приберіть хустку і продемонструйте аудиторії, що з пальчиком все в порядку.
5
Секрет фокуса в морквині, яку потрібно затиснути в кулаці лівої руки, а потім обережно витягти її під хусткою і сміливо встромляти голки в морквину. Потім знову заховайте морквину в кулаці, приберіть хустку і продемонструйте здоровий палець. Запропонуйте глядачам виконати теж саме, навряд чи хтось погодиться на подібний експеримент.
6
Для дуже простого у виконанні, але не менше ефектного трюку під назвою «Брудні руки» підготуйте «бруд». Візьміть мелену корицю або мускатний горіх. Насипте невелику купку перед собою.
7
Запитайте у одного з глядачів, чисті чи є у нього руки. Разом їх огляньте з усіх боків. Одночасно з цим лизніть великий палець і непомітно торкніться купки спецій. Візьміть глядача за обидві руки, торкнувшись своїм «брудним» пальцем його долоні, і поверніть їх долоньками вниз. Попросіть глядача стиснути руки в кулак, щоб ніякий бруд не могла потрапити на них.
8
Покладіть зверху порошок на ту руку, на долоньці якій ви залишили «бруд», і почніть його ніби втирати. Повідомте глядачеві, що вона пройде крізь руки. Змахніть спеції з руки учасника трюку і попросіть його розтиснути кулаки. Чудо, «бруд» пройшла крізь руки.
Корисна порада
Все маніпуляції потрібно відпрацьовувати багато разів, тільки в цьому випадку фокус вдасться.