Як відкрити категорію в при наявності категорії С. Як відновити права категорії с при наявній в.

Категорія В дозволяє управляти автомобілем масою не більше 3,5 тонн і перевозити не більше 8 пасажирів. Отримати права на категорію В при наявності категорії С простіше і дешевше, але тільки при дотриманні деяких умов.
Вам знадобиться
  • - документи, що посвідчують особу;
  • - гроші;
  • - комплект квитків для теоретичного іспиту;
  • - медична довідка.
Інструкція
1
Знайдіть відповідну автошколу. Найкраще вибирайте ту ж саму, де ви навчалися на категорію С. Якщо ви не відчуваєте впевненості в тому, що вмієте керувати легковими автомобілями, оплатіть і пройдіть курс навчання. В іншому випадку можете пропустити цей етап, підготуватися самостійно на категорію В і при йти відразу до іспитів, при ніж доводити факт навчання не потрібно (це робить за вас відмітка в правах).
2
Вивчивши напам'ять всі 40 квитків, кожен з яких складається з 20 завдань, здайте теоретичний іспит (зазвичай допускається 2 помилки). Якщо ви навчалися на категорію З менш трьох місяців тому, у вас є можливість зарахувати результати складеного іспиту. В такому випадку зверніться в в ГИБДД і уточніть, чи можна це зробити. Якщо ви здавали квитки для категорій «CD», а не «НД», швидше за все, вам при дется здавати все заново.
3
Коли ви будете впевнені в своїх силах, здайте практичний іспит на категорію В на автодромі автошколи. Зверніть увагу, практичний іспит потрібно здавати в будь-якому випадку, незалежно від факту наявності інших категорій. Вам запропонують три будь варіанта з наступних завдань (на вибір екзаменатора): паралельна парковка заднім ходом, зупинка і рушання на підйомі, змійка, розворот, в'їзд в бокс.
4
Якщо вам вдасться виконати всі запропоновані завдання гідно, вирушайте з інспектором в місто. Виконуйте всі вимоги працівника автошколи, при цьому дотримуючись усіх правил дорожнього руху.
5
У разі якщо не вдалося відразу здати всі практичні або теоретичні іспити, візьміть додаткові уроки водіння, вивчіть квитки і спробуйте знову через деякий час.
6
Якщо у вас все вийшло, здайте теорію і практику в при сутствии інспектора ДІБДР.
7
Зверніться в ГИБДД і надайте всі необхідні документи: картку, яка підтверджує здачу іспитів з усіма підписами і печатками, водійське посвідчення, паспорт, діючу медичну довідку. Оплатіть збір за здачу іспитів, мито за посвідчення і отримаєте свої нові права.