Як змити машинне масло. Як змити пляму гідравлічного масла.

Машинне масло , потрапляючи на одяг або шкіру, утворює складні плями. Постарайтеся негайно видалити забруднення. Інакше змити машинне масло буде дуже складно. Крім того, воно негативно впливає на шкіру.
Вам знадобиться
  • Туалетне мило, газований напій, харчова сода, засіб для миття посуду, шампунь для домашніх тварин, маргарин, очищений бензин.
Інструкція
1
Змийте машинне масло з рук туалетним або господарським милом. Ретельно намильте шкіру і потріть забруднені місця щіткою. Через деякий час обполосніть руки під струменем води. При необхідності повторіть процедуру.
2
Відмийте машинне масло з рук незвичайним способом. Візьміть газований напій - «Пепсі» або «Кока-колу». Ретельно вимийте руки газованою водою. Потім промийте під струменем проточної води і насухо витріть. Нанесіть на шкіру живильний крем.
3
Змішайте харчову соду з невеликою кількістю води так, щоб вийшла м'яка паста. Нанесіть суміш на забруднені ділянки і акуратно потріть. Слідкуйте за тим, щоб на шкірі не з'явилося роздратування і почервоніння.
4
Використовуйте засіб для миття посуду. Воно містить речовини, які ефективно розщеплюють молекули масла. Змішайте в невеликій ємності засіб з водою так, щоб вийшла густа піна. Потріть забруднені ділянки шкіри поролоновою губкою або щіткою, змоченою в розчині. Обполосніть руки проточною водою.
5
Спробуйте вивести пляму від машинного масла старим народним способом. Нанесіть на забруднену ділянку тканини маргарин або вершкове масло . Залиште на 30-40 хвилин. Потім промийте оброблювану ділянку під струменем теплої води і заперіть із засобом для миття посуду або засобом для виведення плям.
6
Нанесіть на пляму від машинного масла адсорбент - тальк або картопляний крохмаль. Накрийте паперовим рушником або білою тканиною і встановіть вантаж. Залиште на кілька годин. Після закінчення цього часу видаліть порошок. Якщо з першого разу пляма від масла не вдалося відчистити, повторіть дії спочатку. Виперіть одяг у пральній машині з високоактивним порошком.
7
Змочіть ватяний диск в очищеному бензині або уайт-спірит і промокніть пляма від машинного масла. Потім протріть від країв до середини. Заперіть слід від плями з плямовивідником або господарським милом і промийте під струменем проточної води. Виперіть одяг у теплому мильному розчині.