Як відкрити скляну майстерню.

У кожному будинку є вікна, меблі зі склом, дзеркала. Скло нас оточує всюди: в побуті і в суспільному житті. Вироби з нього користуються попитом, до того ж вони крихкі і часто вимагають заміни. Тому скляні майстерні досить затребувані.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в податковій інспекції як ПП, встаньте на облік в Пенсійний фонд Росії.
2
Зніміть в оренду або купіть площа для своєї майстерні, яка складатиме від 15 до 30 квадратних метрів. Будівля повинна знаходиться в примітному місці вашого міста, наприклад на будівельному ринку. Продумайте, щоб до вашої майстерні було зручно під'їхати на транспорті.
3
Вивчіть технологію різання скла за допомогою спеціальних тренінгів або посібників з різання скла у вигляді статей в інтернеті, книг і журналів. Ви повинні бути першокласним фахівцем, навіть якщо згодом, а може, й одразу, будете використовувати у своєму бізнесі найману працю.
4
Закупити необхідний інструмент: стіл для розкрою скла (автоматичний або ручний), піраміди (для розміщення готових замовлень і цілісних листів скла), швидкоріз, склоріз-циркуль (для різання окружностей зі скла), спеціальна рідина або масло для полегшення різання скла, овалорез, стеклолом (незамінний інструмент при розкрої скла), спеціальні шаблони, що б скруглять кути, присоски для перенесення скла (ручні).
5
Обов'язково дізнайтеся розташування найближчих компаній, які займаються продажем дзеркал і стекол у вашому регіоні. Ще простіше буде зробити це через інтернет, там і вивчіть пропозиції на різні види скла, такі як матове, кольорове і т.д.
6
Залучіть своїх майбутніх покупців всілякої рекламою (вивіскою на вашій майстерні, розкладкою листівок по поштових скриньках, рекламою в місцевих ЗМІ). Приймайте замовлення від приватних осіб, а також укласти договори з магазинами та відділами, що реалізовують дзеркала та вироби зі скла, меблевими майстернями, компаніями, що виробляють вікна та двері.
7
Якщо в майстерні дозволяє місце, ефектно виставте кілька зразків своєї продукції - красиве дзеркало або столик зі скла. Всі інші вироби, що заслуговують на увагу, сфотографуйте і розмістіть фотографії на спеціальному стенді. Це приверне клієнтів, які спочатку зверталися до вас з приводу елементарної різання скла, але в майбутньому можуть замовити щось більш масштабне.
8
Створіть свій сайт, розмістіть свої пропозиції та фотографії виконаних виробів. Використовуйте також величезний потенціал сайтів безкоштовних оголошень для залучення клієнтів.