Як змінити тип малюнка.

Зображення завжди залишається зображенням, в якому б форматі вона не зберігалося. Однак існує безліч важливих факторів (таких як дозвіл, колірна насиченість, чіткість), які змушують людей ретельно вибирати тип картинок і фотографій на жорсткому диску, а якщо він не задовольняє запитів користувача - змінювати вихідний формат на бажаний.
Вам знадобиться
  • -Adobe Photoshop (опціонально);
  • -доступом в інтернет (опціонально).
Інструкція
1
Найбільш простий спосіб змінити формат зображення: зробити це за допомогою Paint. Відкрийте меню «Пуск» -> «Стандартні» і знайдіть там системну програму для малювання. Запустивши її, клікніть по вкладці «Файл» -> «Відкрити». У який з'явився менеджері файлів знайдіть потрібне вам зображення і натисніть Enter. Потім, в тому ж меню «Файл» виберіть пункт "Зберегти як". Відкриється вікно, ідентичне попередньому, де ви зможете вибрати параметри збереження: ім'я та формат. Кількість форматів обмежена: це можуть бути.jpg",.gif", .tif і .bmp.
2
Скористайтеся клавішею PrintScreen. Вона допоможе вам вийти з положення, якщо Paint не може відкрити зображення (наприклад, воно є частиною документа .pdf). Розгорніть зображення так, щоб воно повністю вмістилося на екрані. Натискання зазначеної вище клавіші призведе до того, що знімок екрана (в кадр потраплять навіть курсор миші і меню «Пуск») буде скопійований в буфер обміну. Для того, щоб дістати його, вам знадобиться відкрити Paint і натиснути комбінацію клавіш «Ctrl» + «V», після чого зрушити з'явилося зображення в лівий верхній кут екрану і зрушити праву і нижню межі полотна, щоб прибрати «з кадру» зайве.
3
Якщо міняти тип зображень потрібно без втрати якості і на регулярній основі, то варто встановити на комп'ютер програму для конвертації. Чудовим прикладом такої є ImageConverter Plus - софт дозволяє користувачеві виділити будь-яку кількість файлів і змінити їх формат, крім того попередньо наклавши ефекти різної складності (при необхідності).
4
Відмінним конвертером може послужити Adobe Photoshop. Його головна перевага в тому, що користувач може сам визначити вихідний розмір полотна, перетягнути туди зображення і збільшити його. Можливості програми дозволяють практично без якісних втрат збільшити зображення в 2-3 рази, що виявляється незамінне при роботі з невеликими картинками (наприклад - інтернет-аватарами).