Як зробити архітектурний макет. стенд зробити своїми руками в клас з пінопласту.

Архітектурний макет - тривимірне зображення проектованого архітектурної споруди або вже існуючого району міської забудови. Виготовлення таких макет ов - складний, копіткий і трудомісткий процес, але якщо ви володієте такими якостями, як акуратність і сумлінність, ви завжди зможете зробити архітектурний макет своїми руками.
Вам знадобиться
 • - топографічна карта місцевості масштабу 1: 1000,
 • - пенокартон товщиною 3-5 мм,
 • - клей рідкий UHU,
 • - картон товстий і тонкий,
 • - папір, аерозольна грунтовка і фарби,
 • - пінопласт,
 • - поролон,
 • - клей ПВА,
 • - ніж канцелярський або спеціальний різак,
 • - сканер,
 • - комп'ютер.
Інструкція
1
Щоб ваш архітектурний макет , що відображає реально існуючу на місцевості ситуацію, їй точно відповідав, вам необхідна топографічна карта цього району. Масштаб карти повинен бути не менше 1: 1000-1: 2000. На цій карті-схемі повинні бути нанесені існуючі дороги, покриття, рослинність з окремими деревами, а також будівлі і споруди. Усі будівлі та споруди повинні бути позначені відповідно до чинних умовними знаками і мати позначку про кількість поверхів. Якщо схема на паперовому носії - відскануйте її і переведіть в електронний вигляд.
2
Використовуючи будь-який графічний редактор, зробіть копію цієї схеми, залишивши тільки потрібні вам контуру - дороги, покриття, клумби, газони, будівлі та споруди. Змініть масштаб, зменшивши його для свого завдання. Суворо дотримуйтеся цього вибраного масштабу у своїх подальших діях. Роздрукуйте копію з контурами і наклейте її на щільний лист картону - підоснову. За контурам з пінокартону або паперу виріжте дороги, проїзди і тротуари, пофарбуйте їх в сірий колір і приклейте на підоснову. З тонкого картону, покритого світло-зеленою фарбою, виріжте клумби та газони. Наклейте їх на ті місця, де вони повинні бути на схемі.
3
Виріжте з пінопласту у вигляді паралелепіпедів будівлі та споруди відповідно до того масштабом, в якому ви виготовляєте макет . Їх реальну приблизну висоту ви можете дізнатися, збільшивши зазначене на схемі кількість поверхів на 2,7 м - середню висоту поверсі для житлових будівель. Вирізані будови ви можете пофарбувати в будь-які кольори і наклеїти кожне на своє місце на підоснові, яке зазначено контуром.
4
Якщо у вас є кольоровий принтер, то фасади будівель з намальованими вхідними дверима м вікнами, ви можете намалювати і надрукувати на папері, а потім вирізати і наклеїти на пінопластові заготовки.
5
Зробіть дерева із сухоцвітів, покривши їх зеленою фарбою з аерозольного розпилювача. Їх можна зробити також із сухих розгалужених гілочок, на які одягнені шматочки пофарбованого зеленою фарбою поролону. Розмістіть їх на макет е згідно зі схемою, використовуючи для цього пластилін.