Як навчитися шити самостійно.

Кожна жінка завжди прагне виглядати прекрасно і неповторно. Однак, навіть якщо витрачати купу часу на покупки нового одягу, можна зіткнутися з ситуацією, коли надіти абсолютно нічого. Якраз в такі моменти і доводиться задуматися про те, що пора б самій освоїти мистецтво шиття, адже тоді завжди можна буде без зайвої праці починають речі або втілити будь-який творчий задум.
Вам знадобиться
  • Перше, що вам потрібно - це швейна машина і нитки. Можна купувати машину як з електричним, так і з ножним. Також потрібно придбати набір швейних голок, ножиці, крейда, шпильки, лекала, кальку, олівці, папір для креслення, також вимірювальні інструменти, тканина, швейна фурнітура.
Інструкція
1
Ви вирішили самостійно освоїти мистецтво крою та шиття? В такому випадку у вас є кілька сценаріїв дії. Якщо до кінця не впевнені в майбутньому результаті, то можете записатися на курси, де викладач навчить вас всім тонкощам цієї справи. Навчання в групі може тривати від 2-3 місяців до року. Плюс цього варіанту в тому, що фахівець буде спостерігати за вашою роботою і зможе в будь-який момент виправити вашу помилку або допомогти зовсім її уникнути.
2
Найпоширеніший варіант - це повністю самостійне навчання по книгам, каталогами та журналам. В такому випадку ви зможете здійснювати навчання в будь-який зручний час і не будете ні від кого залежати. У ваших руках виявиться повна свобода дій і творчості.
3
Третій варіант (і, мабуть, самий підходящий і дієвий) - це брати індивідуальні уроки у професійного кравця. Даний варіант більш кращий, оскільки ви зможете займатися не тільки в зручний для вас час, але і в найбільш інтенсивної формі. Перші ваші творіння можуть з'явитися вже через пару тижнів занять.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rIXsemD3Ggw
Зверніть увагу
Теоретичні знання про шиття можна отримати зі спеціалізованих книг, з тематичних інтернет-сайтів або на спеціальних курсах по крою та шиття. Гарненько вивчивши теорію крою та шиття, можна переходити до практики і спробувати зшити що-небудь не дуже складне.