Як розфарбувати валянки.

Подарувати валянків друге життя і зробити їх неймовірно стильними й оригінальними можна не тільки за допомогою хутряної обробки і фетрових аплікацій. Замість голки і нитки скористайтеся для прикраси цієї теплої зимового взуття пензлем і фарбами.
Вам знадобиться
  • - акрилові фарби
  • - кисті
  • - клей ПВА
  • - праска
Інструкція
1
Щоб фарба лягла рівно, і ворсинки не перешкоджали нанесення малюнка, заґрунтуйте валянки . Для цього за допомогою плоскої кисті нанесіть на всю поверхню валянок, якщо ви вирішили зафарбувати їх повністю, або на певну ділянку, вибраний для розпису, клей ПВА.
2
Після того, як клей висохне, він стане прозорим. Кравецьким дрібному або шматочком мила нанесіть на просочену клеєм поверхню обраний вами малюнок. Потім тонким пензликом обведіть малюнок акриловою фарбою чорного кольору. Щоб малюнок на обох валянках був однаковий, працюйте відразу з парою.
3
Розфарбуйте малюнки, підбираючи відтінки з урахуванням того, що після висихання кольору стануть трохи темніше. Тонким пензликом прорисуйте все до найдрібнішої деталі.
4
Через вісім годин, коли фарба висохне, накрийте кожен валянок тонкою тканиною і пропрасуйте праскою без пари протягом п'яти хвилин. Тепер фарба закріпилася і в розписаних валянках можна сміливо виходити на сніг.
5
Також можна для прикраси валянок використовувати акрилові фарби в балончиках. Виріжте з паперу елементи, складові обраний малюнок, і за допомогою двостороннього скотча прикріпіть їх на валянки , заґрунтовані клеєм ПВА.
6
Залийте градієнтом обраного кольору всю поверхню валянка, або тільки ту його частину, де розташовані елементи малюнка. Дайте фарбі висохнути.
7
Акуратно відліпити паперові контури. Ділянки, що залишилися недоторканими фарбою, яка використовується для створення фону, зафарбуйте білим кольором. Потім прорисуйте їх за допомогою тонкої кисті кольоровими фарбами. Пропрасуйте праскою для закріплення фарб.
8
Після прогулянок сміливо чистите валянки ганчірочкою або губкою. Сушіть їх, розташовуючи неподалік від опалювальних приладів, однак не ставте безпосередньо на батарею. Сильно забруднені валянки можна промити теплою мильною водою і потім щільно набити папером.
9
Коли зимовий сезон підійде до кінця, гарненько провітріть і просушіть валянки і, поклавши в мішок, приберіть в сухе місце. Обов'язково вкладіть в мішечок з валянками таблетку спеціального засобу проти молі.