Як організувати спортивне свято.

Організація свят - справа клопітка, але приємне. Особливо це твердження прийнятно для характеристики спортивних свят . Тут вам доведеться не тільки розпланувати захід, але і включити в нього елементи, які б нагадували гостям про його тематичної спрямованості.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - запрошення;
  • - прикраси для приміщення;
  • - пам'ятні сувеніри.
Інструкція
1
Визначте мета майбутнього спортивного заходу. Це може бути і згуртування команди, і просування компанії, і підтримка спорту. Залежно від головних задач вибираються і способи їх реалізації.
2
Складіть список гостей, які будуть запрошені на свято. В їх число можуть бути включені співробітники компанії, спортсмени, високопосадовці. Якщо ви хочете отримати широкий розголос проведеного заходу, то не забудьте запросити журналістів.
3
Оголосити дату і час проведення свята. Найкраще запланувати цей захід на вихідні, щоб якомога більше гостей відвідало його. Подія також можна приурочити до значимих для спорту датам. Що стосується часу, то краще віддати перевагу інтервалу від 12 до 16 годин. Він є певним компромісом між підходящим часом для спортивних навантажень і відпочинку. Адже саме дві ці складові вам буде необхідно поєднати у своїй програмі.
4
Складіть програму свята. Включіть в неї різноманітні спортивні конкурси та змагання. Саме вони більшою мірою і повертатимуть гостей до тематики свята. Однак не перестарайтеся: якщо програма буде перенасичена стомлюючими завданнями, то гості швидко втомляться і задоволення від подібного проведення часу навряд чи отримають.
5
Включіть в програму конкурси, покликані згуртувати всіх присутніх. Це дозволить створити сприятливу атмосферу і розкріпачить ваших гостей.
6
Придбайте все необхідне для конкурсів і для прикраси приміщення, в якому проходитиме свято. Не забудьте про подарунки для переможців. Найкраще дарувати що-небудь дійсно корисне і запам'ятовується. Це збереже пам'ять про проведений вами заході.
7
Коли все буде готово, розвісьте покажчики, які полегшать пошук місця проведення спортивного свята. Також можна розіслати запрошення, в яких додатково слід вказати, де гостям найкраще припаркуватися.
Спортивний день можна віднести до одного з найефективніших способів залучення дітей і підлітків до фізичної культури, виробленню командного духу та змагального азарту. Подібний захід - чудова можливість не тільки підвищити здоров'я учнів, а й подарувати їм відмінні спогади на довгі роки.
Вам знадобиться
  • - реквізит;
  • - програма змагань.
Інструкція
1
Почніть підготовку до спортивного дню за кілька днів, сповістивши про майбутній захід його учасників (учнів, батьків). Уже на цьому етапі хлопці можуть поділитися на команди, вибрати собі назву і девіз. Дайте дітям певні «домашні завдання», наприклад, запропонуйте їм підготувати спортивний номер або придумати рухливу гру. Призначте учнів, відповідальних за організацію і власну міні-групу.
2
Складіть план спортивного дня. Якщо ви вибрали віддалене місце проведення заходу, продумайте варіанти доставки учасників. Розплануйте ігри, змагання та іншу активну діяльність з урахуванням того, що кожен з етапів може затягнутися. Постарайтеся вибрати самі небанальні і захоплюючі види активності, щоб максимально захопити дітей. Обов'язково передбачте час на відпочинок і прийоми їжі.
3
Подумайте, який реквізит буде вам необхідний. Розгляньте можливості прокату обладнання. Запропонуйте дітям взяти активну участь в матеріальному забезпеченні спортивного дня: напевно у багатьох з них знайдуться м'ячі, ракетки, рукавички та інші елементи необхідного реквізиту.
4
Продумайте систему нагород. Для переможців у певних змаганнях передбачте невеликі подарунки, а для цілих команд - більш суттєві призи. На згадку кожному учаснику спортивного дня відійти грамоту, незалежно від його досягнень на заході.
5
Запросіть гостей і представників преси. Залежно від масштабу заходу цього можуть бути журналісти місцевих газет, або власкори вашого навчального закладу. Учасникам спортивного дня буде в рівній мірі цікаво прочитати про цю подію як в періодичному виданні, так і в шкільній стінгазеті. Не зайвим буде і професійний фотограф, оскільки кожен учень напевно буде радий отримати якісні знімки.