Як шити правильно.

Якщо ви не професійна швачка, то напевно при виконанні яких-небудь швейних робіт у вас виникає безліч питань і труднощів. Щоб трохи полегшити собі життя, ознайомтеся з порадами професіоналів з виконання тих чи інших швейних робіт.
Інструкція
1
Навчіться правильно наносити крейдяні лінії. Для цього завжди копіюйте їх на іншу сторону тканини. При цьому якщо ви використовуєте крейдяну дошку, то колесо різака повинно проходити рівно посередині лінії. Все нерівні лінії вирівнюйте, використовуючи лінійку і лекало.
2
Якщо ви хочете самі виготовити крейдяну дошку, то візьміть аркуш фанери 40х70 см. Розтлумачте трохи крейди і змішайте його з водою, щоб суміш була консистенції сметани, нанесіть її на шорстку сторону шматка фанери. Шар суміші повинен бути 2-3 мм. Тепер залиште дошку сохнути на кілька днів.
3
Щоб смётивать було легше, всі довгі зрізи заколюйте англійськими булавками.
4
Пам'ятайте, що смёточная строчка повинна проходити на відстані 1 мм від лінії, прокресленою крейдою. Припуски на шви з обох сторін завжди робіть однакової ширини. Завжди в процесі роботи зрівнюйте зрізи тканини і перевіряйте, наскільки правильно з'єднані лінії.
5
Якщо вам потрібно змітати тканина з довгим ворсом, наприклад, оксамит, то прокладете два рядки в протилежних напрямках.
6
Якщо ви вручну підшивати низ вироби, то підбирайте для цього нитки, які будуть зливатися з кольором тканини, тому що ручна строчка не може бути ідеальною. Якщо зробити це контрастним кольором, всі нерівності будуть виділятися.
7
Пам'ятайте, що нитка протягом усього шва повинна залишатися безперервної, тому якщо ви нерівно змітали якийсь проміжок, розпоріть шов повністю і почніть заново. Не можна розпорювати тільки криве місце і прошивати заново тільки його.
8
Якщо вам потрібно стачать деталі з кривими лініями (наприклад, ви шьёте комір), то подрезайте припуски зрізів на шов обточування до 3-4 мм. Після цього Розітніть його по кутах, в декількох місцях - тоді не буде натягу. Пам'ятайте, що разсічка не повинна доходити приблизно на 2 мм. до строчки обтачивания.
9
Якщо ви прокладаєте внутрішню строчку за допомогою швейної машинки, то використовуйте для цього бавовняну нитку.
10
При обтачивании виробів з шовку або шерсті строчки виконуйте шовковими або синтетичними нитками.
11
Все машинні строчки утюжьте протягом всієї роботи. Перед цим видаляйте все крейдяні лінії і смёточние нитки. Так ваше виріб буде виглядати куди акуратніше.
12
При пришиванні гудзиків з наскрізними отворами вибирайте нитки під колір гудзиків, а якщо пришиваєте гудзики на ніжці, то вибирайте нитки під колір тканини, до якої пришиваєте гудзик. Чи не обмётивайте внутрішні шви.