Як встановити газ на ВАЗ. Як правильно поставити газ на ваз 2107.

Установка газового обладнання на автомобілі ВАЗ дозволяє поліпшити технічні характеристики в частині економічності та якості роботи двигуна. Рішення по встановленню обладнання повинно бути обдуманим і виваженим, бо внесе коригування в стиль водіння і деякі зміни в частині експлуатації автомобілів ВАЗ. Крім того, при неможливості кріплення балона на зовнішніх деталях кузова установка об'ємного газового балона зменшить корисний об'єм багажного відсіку.
Вам знадобиться
  • Газовий балон, газовий редуктор, з'єднувальні трубки і шланги відповідних характеристик і діаметрів, газовий клапан з вбудованим «сухим» фільтром, електромагнітний бензиновий клапан, перемикач «газ-бензин», змішувач, виносний заправний пристрій, електронні блоки управління подачею газової суміші , електромагнітні форсунки.
Інструкція
1
Почніть з вибору форми і ємності газового балона. Існує два типи форми балонів: тороидальний і циліндричний. Вибирайте балон залежно від бажаної ємності і конструктивних особливостей конкретної моделі ВАЗ. Приміром, на «Ниву» можна встановити циліндричний балон місткістю до 70-и літрів під днищем автомобіля, прикріпивши його до підлоги багажного відсіку, що дозволить зберегти корисний об'єм багажника. Тороїдальні ж балони повністю повторюють формою колесо і встановлюються у відсік для запасного колеса автомобілів ВАЗ - це обмежує обсяг балона, але звільняє місце в багажнику.
2
Оберіть газове обладнання, відповідне типу двигуна вашого автомобіля. Воно ділиться на чотири «покоління» за типом освіти і подачі газової суміші. Обладнання першого покоління призначене для роботи в карбюраторних і простих інжекторних моделях двигунів.
3
Друге призначено для установки на інжекторні двигуни ВАЗ з каталітичним нейтралізатором відпрацьованих газів. Третє покоління обладнання має в своєму складі електронний блок управління синхронним уприскуванням суміші з дозатором-розподільником, а четверте укомплектовано більш сучасним електронним блоком для управління електромагнітними форсунками.
4
З'єднайте вбудований в балон мультиклапан з газовим клапаном в моторному відсіку латунним трубопроводом. Газовий клапан підключіть трубкою до редуктора-випарника, а його з'єднайте гнучкими шлангами зі змішувачем, вмонтованим в середню частину карбюратора.
5
Встановіть перемикач виду палива в безпосередній близькості до органів управління автомобілем, в легкодоступному для водія місці. Вмонтуйте електромагнітний бензиновий клапан в розрив бензопроводу перед карбюратором.
6
Для установки газового обладнання третього і четвертого поколінь зверніться до фахівців - воно вимагає додаткових комплектуючих і програмного забезпечення, яке складно інсталювати і налаштувати без спеціальних навичок.
Зверніть увагу
Головні правила установки балона - захищеність від відкритих сонячних променів, механічних пошкоджень і достатня видалення від системи відводу відпрацьованих газів. Газовий балон повинен мати клеймо, що містить дату його огляду. Виносний заправний пристрій, залежно від місця установки балона, кріпиться або до заднього бамперу, або безпосередньо до балона або під люком заливної горловини бензобака.