Як організувати дитячий клуб.

Ваш малюк любить танцювати, цікавиться малюванням або мріє виступати на сцені? Підшукайте для нього відповідний дитячий клуб . А якщо такої не виявлений, задумайтеся про створення власного. Дитячі студії, об'єднані під одним дахом - дуже перспективний і цікавий бізнес, здатний приносити непоганий стабільний дохід.
Інструкція
1
Виберіть послуги, які ви будете надавати. Ви можете організувати курси з підготовки до школи, відкрити гуртки різної спрямованості, організувати спільні заняття для мам і дітей, проводити дитячі свята. Підбір послуг залежить від ваших можливостей (у тому числі і фінансових), кількості викладачів і розмірів приміщення.
2
Самий відповідний спосіб реєстрації - некомерційна організація. Така форма роботи має на увазі значні податкові пільги. Ставши на ноги, ви зможете зареєструвати ще одну юридичну особу і розширити спектр платних послуг.
3
Знайдіть відповідне приміщення. Вам знадобиться досить упорядковане будівля з достатньою кількістю залів і кімнат. Вибирайте будівлі, розташовані в жвавих кварталах, з гарною транспортною розв'язкою і можливістю організації стоянки для автомобілів.
4
З'ясуйте, не вписується ви у загальноміську програму підтримки підприємництва. Не виключено, що створення дитячого центру зацікавить мерію. Ви можете спробувати отримати грант на розвиток - для цього зверніться у відділ з відповідним запитом.
5
З'ясуйте, які заняття користуються найбільшим попитом. Зайдіть на міські сімейні та освітні сайти і форуми, проведіть опитування серед знайомих з дітьми. Дізнайтеся, які клуб и уже працюють в місті і відвідайте їх. Не варто копіювати чужі ідеї - запропонуйте щось нове. Наприклад, організуйте курси юних кондитерів, майстерню дитячого дизайну або власну кіностудію.
6
Підберіть персонал для роботи. Вам будуть потрібні викладачі, спеціаліст з реклами та керівник центру. Ви можете взяти одну або декілька функцій на себе. Однак не варто економити на персоналі - хороший викладач має власні методики, зв'язки з освітніми установами і навіть свою клієнтську базу.
7
Займіться дизайном приміщення і закупівлею необхідного інвентарю. Бажано організувати не лише заняття для дітей, а й комфортні умови для батьків. Можливо, ви влаштуєте кімнату для чаювань, ігрову, почнете організовувати тематичні вечори та інші заходи, що перетворюють дитячий клуб в центр сімейного дозвілля.
8
Продумайте рекламну кампанію. Поширюйте листівки та буклети з інформацією в дитячих садах, школах, поліклініках, салонах краси, магазинах дитячого і жіночого одягу. Домовтеся про можливість проведення спільних заходів з театром, магазином іграшок або зоопарком. Це розширить можливості клуб а і дасть вам додаткові рекламні майданчики.