Як подивитися процесор. Як дізнатися скільки мій процесор ггц.

Процесор - це мозок комп'ютера, його головна мікросхема, що виконує більшу частину обчислень. Від швидкодії процесора залежить продуктивність комп'ютера. Швидкодія визначається як максимальна кількість обчислення, які виконуються процесором за одну секунду, яке виражається в ГГц (гігагерцах) або МГц (мегагерцах). Тому, чим більше це значення, тим могутніше процесор.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск».
2
Виберіть «Панель управління».
3
Знайдіть значок «Система» і клацніть по ньому подвійним клацанням мишки.
4
Перед вами відкриється вікно з основними властивостями комп'ютера. У рядку « Процесор » написано його назва, тактова частота (швидкодія) і кількість ядер, якщо процесор багатоядерний. Приклад запису « Процесор »: Intel Pentium 4 530 Prescott 3.0 GHz.
5
Є й інші спосіб подивитися відомості про процессоре.Щелкніте правою кнопкою миші по іконці «Мій комп'ютер». Виберіть пункт «Властивості». Перед вами відкриється вікно з відомостями про системи. В Windows XP в меню «Властивості» буде потрібно ще перейти на вкладку «Загальні» .Натисніть клавіші Win + PauseBreak. Перед вами відкриється вікно з відомостями про систему. «Win» - це кнопка в нижньому ряду клавіатури з емблемою компанії Microsoft.