Як відкрити академію танцю.

Заняття танцями - дуже популярне хобі. Все більше людей цікавиться самими різними напрямками цього виду мистецтва. Ви теж любите і вмієте танцювати, а до того ж володієте підприємницькими здібностями? Тоді перетворите захоплення в бізнес і відкрийте власну танцювальну академію.
Інструкція
1
Оберіть концепцію роботи своєї майбутньої студії. Ви можете зібрати під одним дахом кілька перспективних напрямків і навчати новачків азам майстерності. Такий підхід забезпечить постійний приплив клієнтів, однак вам буде складно витримати конкуренцію з уже працюючими школами.
2
Розгляньте більш перспективний варіант. Знайдіть основний напрямок і побудуйте концепцію навколо нього. Наприклад, почніть навчання тільки східним або латиноамериканських танців. Вибираючи такий стиль роботи, особливу увагу приділіть пошуку кваліфікованих викладачів.
3
Знайдіть відповідне приміщення. Ви можете відкритися автономно або об'єднатися з тренажерним центром або дитячим спортивним залом. Важливо, щоб потенційні партнери не планували розширення спектру послуг в бік розвитку танцювального напрямку. Ідеальний варіант - відкриття школи для дорослих поряд з дитячим центром - такий альянс буде вигідний для обох сторін.
4
Вибираючи приміщення, зверніть увагу на бізнес і торгові центри. Зали, які можна орендувати в таких будівлях, не вимагають ремонту, так що ви зможете заощадити час і кошти. Обладнайте кімнати для занять та відпочинку, роздягальню, душову, купіть необхідне обладнання. Особливу увагу приділіть підлогового покриття - від нього залежить не тільки комфорт, але і безпеку учнів. Кращий варіант - ламінат або паркет з високою зносостійкістю.
5
Займіться підбором викладачів. Вибирайте педагогів «з ім'ям» або перспективних новачків. Перші активно залучають клієнтів, другі менш вимогливі до розмірів зарплати і більш лояльні до місця роботи. Важливо створити гармонійну і доброзичливу обстановку в колективі, щоб не провокувати плинність кадрів. Догляд хорошого педагога може поставити під загрозу існуванню цілого напряму вашої академії.
6
Складіть графік роботи, визначте розцінки і систему знижок. Рентабельність школі забезпечить постійний приплив навчаються. Оптимальний склад групи - 10-15 чоловік. Більшість з них вибере вечірні заняття. Щоб забезпечити більш рівномірну заповнюваність залу, запропонуйте спеціальні розцінки на ранкові години. Продумайте можливість придбання абонемента, знижки за залучення друзів та інші бонусні програми.
7
Активно рекламувати свою академію. Спілкуйтеся на тематичних форумах, поширюйте листівки в бізнес-центрах та навчальних закладах. Створіть інтернет-сайт своєї школи, де розмістіть фотографії, статті власного твору, інформацію про історію танцю. Влаштовуйте щомісячні вечірки для учнів, де вони зможуть продемонструвати свої здібності, а заодно залучити всіх зацікавлених у навчанні.