Як заморозити мильний міхур.

Для чого заморожувати мильний міхур ? Мильні бульбашки - дуже красиве видовище, але недовговічне. Заморозка значно подовжує життя маленького повітряного чуда і дає можливість його сфотографувати.
Вам знадобиться
  • - вода, мило, соломинка, стакан;
  • - сніг, морозилка.
Інструкція
1
Заповніть склянку водою на одну третину. Натріть мило на дрібній тертці, засипте мильний порошок в стакан, розмішайте. При цьому не допускайте утворення рясної піни на поверхні води.
2
Візьміть соломинку і видуйте бульбашки: опустіть її до дна склянки, нахиліть склянку, притисніть соломинку до стінки і покрутіть, потім плавним рухом вийміть з склянки. Краще, якщо на кінці залишиться небагато піни. Тримайте соломинку у рота горизонтально і дуйте рівномірно і не сильно, без різких перепадів. Плавно крутите соломинку під час видування, стежачи за тим, щоб на кінці не скупчувалися надлишки мила або рідини.
3
Зверніть увагу на те, наскільки довговічні одержувані бульбашки. Якщо вони тримаються менше п'яти секунд, додайте ще мильного порошку. Стінки бульбашок повинні бути міцними.
4
видувати бульбашки діаметром приблизно чотири-шість сантиметрів. Щоб перемістити міхур з кінця соломинки на зовнішню її стінку, плавно покачайте його, перекочуючи. Потім, обертаючи соломинку, щоб на нижній стороні міхура скупчилася волога і піна, опустіть її разом з міхуром на сніг (він повинен бути пухнастим). Якщо ви використовуєте морозильну камеру, спочатку зробіть для бульбашок м'яку подушку з інею, намерзає на стінки, потім використовуйте її для заморозки.
5
Вловіть момент, коли можна вийняти соломинку з міхура, що не порвавши його. Якщо зробити це відразу, то занадто тонка і ще не підмерзла верхня частина міхура лопне, а якщо запізнитися, то він лопне від того, що вже замерз і соломинка зчепилася з ним. Витягніть соломинку плавним і швидким рухом через секунду після того, як поклали міхур на сніг.
6
Спробуйте заморозити бульбашки в польоті, за умови досить морозної погоди. Для цього не треба обертати трубочку і утолщать дно міхурів, видувайте їх рівномірними і останнім різким видихом відокремлюйте від трубочки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8xxVV4WS8yU
Мильна міхур складається з тонкої плівки мильної води і переливається різними кольорами. Вони дуже подобаються як дітям, так і дорослим, але швидко лопаються. Спробуйте створити гарний мильний міхур на Adobe Photoshop. Такий міхур ніколи не лопне і буде радувати око своїми переливами.
Інструкція
1
Для початку потрібно створити полотно з дозволом 300 dpi. Фон залийте чорним кольором, оскільки на білому фоні буде складно працювати. Далі зробіть новий шар. Для цього виберіть інструмент Elliptical marquee, утримуйте кнопку shift і створіть коло для майбутнього міхура на чорному тлі.
2
Відкрийте Edit, потім Stroke і задайте ширину приблизно 10px. Повинен бути сірий колір, а місце розташування (Location) -> «Center». Натисніть ОК. Збережіть отриманий результат, відкрийте Window, потім Channels і «Save selection as channel», потім «Alpha», і шар буде створений автоматично в закладці Channel. Натисніть Ctrl + D, щоб розмити контур кола. Відкрийте Filter, Blur, Gaussian Blur і вкажіть значення від 11 до 15. Регулюйте силу розмиття країв кола.
3
Відкрийте Window, потім Channels, утримуйте Ctrl і клацніть мишею по шару Alpha, який ви сохранілі.Для створення нового шару відкрийте Edit, потім Stroke, виберіть ширину 1px. Колір повинен бути білий, а місце розташування (Location) -> «Center». Натисніть ОК. Зменшіть непрозорість шару до 10%.
4
Зменшіть на 90% попередній шар з розмитим кругом, всередині створеного контура перебуватиме размитость.Сделайте ще один шар. Виберіть кисть, застосуйте «Hardness to 0%» і створіть пляма. Виділіть плямочка, відкривши Window, потім Channels, утримуйте Ctrl і клацніть по шару Alpha. Щоб збільшити пляму, відкрийте Filter, Distort, Pinch і для «value around» виставте - 60.
5
Щоб створити ще одне яскраві пляма на попередньому плямі, виберіть кисть і встановіть «hardness» до 100% .Подведіте пензлем з м'якими краями ділянку в нижній частині міхура. Зробіть виділення на всіх шарах і об'єднайте їх, а також навколо міхура і інвертуйте (Ctrl + I) виділення.
6
Збережіть документ в Edit, Define Brush Preset, виберіть «Brush Tip shape» і почніть малювати на зображенні. Встановіть білий колір кисті для прозорості. Щоб зобразити переливання кольорів на поверхні, використовуйте Filter, Pixelate, Color Halftone на сірому тлі кола. Видаліть розпливчасті кордону і зменшіть непрозорість. Мильна міхур готовий.