Як забронювати готель.

Незмінний атрибут будь-якої подорожі - готель, оскільки насолоджуватися новими враженнями, не маючи можливості десь відпочити, неможливо. Крім того, для отримання візи майже майже всі країни вимагають підтвердження Вашого візиту в країні - для цього теж знадобиться забронювати готель . Зробити це можна по-різному.
Інструкція
1
Якщо ваші друзі або родичі вже бували в тому місті, в який збираєтеся ви, дізнайтеся контакти готелю і зателефонуйте туда.Менеджеру потрібно буде повідомити дати поїздки, прізвище, ім'я та контактний телефон або e-mail. Підтвердження броні вам зможуть надіслати електронною поштою або факсу.Некоторие готелю можуть просити внести передоплату. Для цього у вас повинна бути міжнародна банківська карта (Мастеркард або Віза), дані про яку також потрібно буде повідомити.
2
Ви також можете знайти підходящу вам готель в інтернеті самостійно. Порядок дій при бронюванні - такий же, як у першому випадку.
3
Найпростіший і ні до чого не зобов'язує вас спосіб бронювання - це пошук готелю на сайті booking.com. Це міжнародний сайт, на якому є майже вся інформація про готелях усього міра.Навігація на сайті дуже проста. Вам потрібно буде вибрати дати поїздки, місто, район, в якому ви хочете зупинитися, і тип гостініци.Еслі на сайті вказано, що вільні місця є, ви можете їх забронювати. Зробити це теж дуже легко. Після того, як ви заповните стандартні поля (ім'я, прізвище, адресу, телефон, e-mail), система попросить вас вказати дані кредитної картки. Це потрібно для того, щоб готель міг перевірити вашу платежеспособность.Большинство типів бронювання на booking.com безкоштовні, тому якщо поїздка раптом скасується або плани поміняються, ви зможете відмовитися від броні без фінансових затрат.Еслі бронювання пройшло успішно, на електронну пошту вам прийде інформація про нього. Цю інформацію можна надати в посольство тієї країни, в якій ви будете отримувати візу.
4
Аналог booking.com - сайт venere.com. Система не підтримує російську мову, тому здійснити бронювання буде простіше, якщо ви володієте однією з мов (англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, японська, китайська). Навігація на сайті достатньо проста, а якщо ви не знаєте іноземних мов, можете завжди скористатись електронним перекладачем.
Зверніть увагу
Обов'язково читайте правила бронювання на сайтах! У готелів можуть бути різні умови.
Корисна порада
Зверніть увагу на такі системи бронювання, як hotels.com, hostelworld.com і другіе.Также можна набрати в пошуковій системі фразу "система бронювання готелів", і ви отримаєте повний список сервісів, на яких можна забронювати готель.