Як позбутися від цвілі на взуття. Як прибрати запах цвілі з шкіри.

Взуття, що зберігалася в сирому приміщенні, набуває неприємного запаху цвілі . Носити таку річ не рекомендується, так як цвілеві грибки заподіюють шкоду шкірі ніг. Якщо вам шкода викидати туфельки або чобітки, спробуйте позбавитися від цвілі .
Вам знадобиться
  • - миючі засоби;
  • - нашатирний спирт;
  • - горілка;
  • - оцтова кислота;
  • - сіль;
  • - борна кислота;
  • - крем для взуття;
  • - дезодорант.
Інструкція
1
Добре промийте взуття в теплій воді з миючим засобом, додайте трохи хлору, щоб виробити і дезінфекцію. Особливу увагу приділіть внутрішньої частини взуття. Якщо туфлі виготовлені з неякісного матеріалу, то їх краще не піддавати тривалого контакту з водою.
2
Змішайте нашатирний спирт з горілкою. Після повного висихання взуття ретельно протріть її приготовленим розчином з обох сторін. Знову поставте на просушку на кілька діб.
3
Обробіть взуття слабким розчином оцтової кислоти, якщо нашатирю і горілки не виявилося в вашому домі. Не використовуйте нерозбавлену оцтову есенцію - ви не тільки пошкодите взуття, а й отримаєте сильні опіки шкіри.
4
Насипте в туфлі поварену сіль і залиште на 2-3 дні, якщо попередні процедури не змогли перемогти запах цвілі . Сіль не тільки продезинфікує взуття, а й вбере неприємний запах. Більш сильний засіб - борна кислота. Але використовувати її не зовсім безпечно, ви можете зіпсувати річ.
5
Виставте взуття на балкон, якщо в даний момент на вулиці тримається мінусова температура. Це допоможе остаточно позбутися запаху цвілі . В принципі, сонячні промені також володіють дезінфікуючими властивостями. Так що якщо ви виявили запліснявілу взуття влітку, то не впадайте у відчай. Поставте її на вулицю на кілька днів.
6
Обробіть туфлі кремом, щоб повернути їм блиск і колір. У продажу можна зустріти і спеціальні поглиначі запахів для взуття. Якщо вам здається, що легкий неприємний аромат все-таки залишився, то пошукайте такий засіб в магазинах вашого міста. Замість спеціального засобу підійде і спрей для ніг. Обробіть взуття зсередини і почекайте, поки вона підсохне.
Корисна порада
Зберігайте взуття в сухому і добре провітрюваному приміщенні. Волога не тільки провокує появу плісняви, а й скорочує термін носіння туфель.