Як зробити жирний шрифт. Як зробити шрифт жирніше в фотошопі.

Існує декілька способів виділення важливої частини тексту, що з'явилися ще до винаходу комп'ютера. Це колір, зміна шрифта , рамки, зміна відстані між словами і буквами та інші. Застосовувати ці засоби дозволяють і текстові редактори і багато блоги.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
Щоб зробити жирним текст в файлі, виділіть його та натисніть праву кнопку миші. В меню оберіть групу «Шрифт», а в новому вікні в списку «Нарис» виберіть «Напівжирний». Збережіть настройкі.Можете, не відкриваючи цього віконця, виділити текст і знайти панель інструментів вгорі. Під назвою шрифта натисніть російську літеру «Ж» або англійську "B".
2
У блозі при створенні нового повідомлення відкрийте вид "HTML" (але не «Візуальний редактор»). Наберіть повідомлення і поставте курсор в початок виділяється фрагмента.
3
Вставте тег: (без пробілів). Перейдіть в кінець виділяється фрагмента і вставте інший тег: (також без пробілів).
4
Можна зробити жирний шрифт розміром на один піксель більше, ніж решта повідомлення. На початок виділяється тексту поставте тег, видаляючи пробіли: (слова "font size" в підсумку повинні розділятися). Замість одиниці можете поставити інше число, тоді шрифт збільшиться на іншу кількість пікселей.В кінці жирного шрифта поставте теги: . Прогалини не потрібні.
5
Якщо хочете виділити жирний шрифт кольором, в його початок вставте теги, прибираючи прогалини: . "Blue" - синій колір. Ви можете ввести англійською будь-який інший колір, якщо захочете. В кінці виділяється тексту вставте теги без пробілів:
Зверніть увагу
Блог повинен підтримувати кодування HTML.