Як вкоротити пуховик.

Пухова пальто стало неодмінним атрибутом сучасного осінньо-зимового сезону. Це демократична, і при цьому приваблива і практична верхній одяг є майже в кожному гардеробі. Якщо довге виріб здалося вам старомодним і ви мрієте замінити його обновкою коротший, не поспішайте йти в магазин. Спробуйте вкоротити пуховик і перетворити пальто в куртку.
Вам знадобиться
  • - кравецький метр;
  • - крейда;
  • - распариватель;
  • - ножиці;
  • - армовані нитки;
  • - голки №№ 60-100;
  • - швейна машина;
  • - калька;
  • - праска.
Інструкція
1
Уточніть необхідну довжину майбутнього укороченого вироби. Пухова пальто рекомендується відрізати до середини стегна - це класичний розмір стильних сучасних курток. Так верхній одяг зможе непогано захистити вас від холоду.
2
Акуратно розпоріть нижні фабричні шви спеціальним гостро наточеним распаривателем або маленькими ножицями для манікюру. Видаліть всі обрізки старих ниток.
3
Відсіч підкладку пуховик а на висоту близько 15-20 см від нижньої кромки, щоб вам було зручно працювати. Укорочувавши ножицями пальто, передбачте досить широку подгибку - приблизно в 2-2,5 см заввишки.
4
Намагайтеся не розпатрати відділення, наповнене пухом і пером. Якщо зріз доведеться на нього, приберіть наповнювач з лінії подгибки. Інакше при шиття пушинки будуть вилазити з шпильками і голками, а кромка вийти кустарної.
5
З лицьової тканини сформуйте подгибку низу пуховик а, загорнувши верхні 0,5 см тканини всередину.
6
Пропрасуйте згини, якщо на бирці виробника одягу не заборонено використання праски. Зазвичай верх сучасних пухових виробів шиється з синтетики типу поліестер або смесового матеріалу. Ці тканини допустимо гладити в середньому температурному режимі через зволожену марлю.
7
Заколіть подгибку шпильками і спробуйте відрепетирувати машинну строчку на відрізаному клапті матеріалу. Якщо неправильно підібрати голки і нитки, по поверхні тканини можуть піти затягування; робоче полотно під лапкою може погано ковзати.
8
Спробуйте зробити пряму строчку прямо по смужках з кальки, а потім витягти папір між стібками. Так зручно працювати з водовідштовхувальними синтетичними і сумішевих матеріалами пуховик ов, якщо апарат «вередує».
9
Рекомендується підібрати тонкі загострені голки №№ від 60 до 100, армовані нитки і шити пуховик на низькій швидкості.
10
Якщо вам вдалося успішно вкоротити пухова пальто, залишиться тільки обрізати підкладку і пришити її до виворітній стороні виробу.
Корисна порада
Обрізати низ можна не тільки у спинки і поличок пуховика, але й у рукавів нижче ліктя. Річ буде виглядати оригінально і актуально. Для такого одягу доведеться придбати подовжені рукавички або мітенки.