Як купити душову кабіну. Як встановити душовий куточок.

Сучасні душові кабіни дуже зручні. Якщо у вас невелика площа ванної кімнати, кабіна стане оптимальним варіантом замість чавунної ванни. Щоб підібрати підходящу модель, потрібно знати особливості цього сантехнічного обладнання.
Інструкція
1
Розмір кабіниПроізведіте завмер місця, де вона буде встановлюватися. Оскільки у продажу представлені різноманітні форми душових кабін (овальні, прямокутні, кутові), зупиніться на варіанті, відповідному до вашого простору. Підберіть форму піддону - він визначає конфігурацію душової кабіни. Візьміть до відома, що вам запропонують стандартні розміри: від 80х80 до 130х130 см. Вибирайте обладнання з піддоном не менше 85х85 см - це мінімальний простір, що дозволяє людині в ньому повертатися і рухатися без дискомфорту.
2
Вибір поддонаЕслі ванна кімната не має гідроізоляції, вибирайте душову кабіну з піддоном. Вони виконуються з різних матеріалів: мармурової крихти, акрилу, фаянсу, стали. Фаянсові піддони стійкі, але можуть розбитися при падінні на них важкого предмета. Сталеві мають невелику товщину, а тому не рекомендуються для покупців з великою вагою - дно може прогнутися. Емальовані вироби мають міцність, але шумлять під напором води, як сталеві, і емаль стирається від частого впливу на неї чистячих засобів. Доцільно вибрати акриловий піддон: він гігієнічний, не вбирає бруд, зносостійкий. Візьміть до відома, що такий піддон тонкий (4-5 мм) і вимагає знизу монтажу жорсткого каркаса. Зупиніть свою увагу на піддоні з мармурової крихти - він швидко нагрівається, і за ним нескладно доглядати. Крім того, це масивно, стійко, не вимагає додаткового зміцнення і не має обмежень до ваги користувача.
3
Тип оборудованіяМодіфікацій кабін багато, але їх все можна розділити на 2 групи: проста і багатофункціональна. Якщо ви з придбанням цього обладнання ставите для себе тільки гігієнічні завдання, вибирайте просту кабіну. У ній є тільки душ, піддон і дверки. Кабіни виконуються в різних варіантах - відкриті і закриті. У першому випадку - це душовий куточок, який ставиться між двома стінами у ванній кімнаті і огороджується дверцятами, у другому - у нього зверху є дах. Дверки виконуються із пластику й полістиролу, який швидко набувають непривабливий вигляд. Вибирайте душовий куточок зі скляними дверцятами - за ними легко доглядати.
4
Якщо ви хочете не тільки приймати душ, але насолоджуватися паром і теплим зливою в душовій кабіні - вибирайте багатофункціональні моделі. Вони укомплектовані поличками для банних приладдя, вішалками, дозаторами для мила, душовими лійками. У них навіть передбачена можливість інгаляції лікарськими ефірними маслами. Встановивши потрібну фітнес-програму за допомогою табло або пульта, ви зможете з комфортом зміцнювати свій організм.
Зверніть увагу
Багатофункціональна кабіна повинна обладнуватися зручним сидінням, оскільки прийом процедур проходить не менше 20 хвилин.
Корисна порада
Якщо місце для душової кабіни невелика, вибирайте зсувну, а не орні форму дверцят.