Як клеїти підвісні стелі.

Потолочная плитка - надійний і порівняно недорогий оздоблювальний матеріал. Вона добре приховує невеликі нерівності стелі і зручно монтується, довго зберігає колір і легко очищається від забруднення миючими засобами.
Інструкція
1
Приберіть зі стелі наявне покриття - шпалери, фарбу або побілку. Фарбу знімайте шпателем, известку змивайте водою. Забруднення з поверхні видаліть розчином прального порошку.
2
Щоб економніше витрачати клей, заґрунтуйте стелю. Грунтовка створить захисний шар, який не дозволить клею всотуватися на зайву глибину. Можна використовувати універсальну ґрунтовку або спеціальну під клейові матеріали. Для нанесення засобу застосовуйте валик, а важкодоступні місця обробляйте пензлем. Ділянки, де грунтовка особливо швидко вбирається, покрийте кілька разів.
3
За діагоналям стелі простягніть нитки, щоб визначити його центр. Позначте точку перетину і проведіть через неї дві лінії, паралельно і перпендикулярно вікну, щоб розділити стелю на чотири рівних прямокутника. Починайте обклеювати з середини. Це необхідно, щоб в центрі стелі не був порушений узор через можливі нерівностей поверхні.
4
На зворотну сторону першої плитки нанесіть краплями клей по периметру і по діагоналі. Прикладіть плитку до стелі так, щоб її кут збігся з перетином розмічальних ліній, і притисніть. Краще зробити це дерев'яним бруском, підібраним за розмірами плитки, щоб на обробці не залишалися сліди пальців.
5
При наклеюванні решти елементів оздоблювального матеріалу стежте за тим, щоб їх сторони були паралельні розмітці. По периметру наклейте стельовий плінтус, щоб приховати щілини між плиткою і стінами. Всі шви необхідно зашпаклювати.
6
Стеля і плінтус можна покрити водоемульсійною фарбою. Використовуйте для цього валик з середнім або довгим ворсом, оскільки він добре фарбує рельєфний візерунок. Наносите фарбу в два шари паралельними мазками. Напрямок другого шару повинно бути перпендикулярним напрямку першого, щоб фарба лягла рівніше і краще вбралася.